Kerem Alışık ve Hilal Atınbilek Birlikte Mi? Kerem Alışık Açıklama Yaptı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek birlikteler mi?

8aVe1y_5hUWrKFiG8H1Tgw.jpg

ATV'nin Perşembe akşamları izleyenleri ekran başına kilitleyen dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık ve Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek'in birlikte oldukları iddia edildi.

Geçtiğimiz gün Bebek'te tv100'de ekrana gelen Magazin Hattı programının kameralarına yakalanan Kerem Alışık'ın sokakta dolaştırmaya çıkardığı köpeğin dizide ki rol arkadaşı Hilal Altınbilek'e ait olduğu öne sürüldü.

Ayrıca dizinin ilk sezonunda rol arkadaşı Uğur Güneş'le aşk yaşayan Altınbilek'in daha sonra Alışık'la yakınlaşmasının sette gerginliğe neden olduğu ortaya çıkmış ve ilinin adı geçtiğimiz aylarda aşk dedikodularına karışmıştı.

Bu iddiaların ardından Kerem Alışık, Hilal Altınbilek ile sadece yakın arkadaş olduklarını söyledi.

kerem-alisik-yvJw.jpg

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kerem Alışık'ın yaşı hiç göstermese de 60'a yakın yaşı var, Hilal Altınbilek'in de 30'a yakın yaşı. Arada ciddi bir yaş farkı var. Muhtemelen oğluyla aynı yaştadır. Yaş farkı sorun olabilir belki ya da belki arkadaştırlar sadece. :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Daha öncede çıkmıştı haberleri yalanlamışlardı bakalım bunun üzerine ne diyecekler :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,828
Puanı
1,060
Songül Öden'le de aşk yaşamıştı biraz kendi yaşıtlarıyla takılmalı.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şu bazı kadınların yaşlı adam sevgisini anlamakta güçlük çekiyorum. :A
Buda sezonluk bir ilişki gibi duruyor.