Kenan Doğulu, 'Yosun' Şarkısını Beren Saat'e Yazmış!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
0283f97a-3db5-4575-bae0-73218dd694e3.jpg

Son günlerin hit şarkısı ''Yosun''un hikayesi sosyal medyanın gündemine oturdu!

Kenan Doğulu, 'Yosun' şarkının hikayesini NTV’deki ‘Bayram Özel’ programında anlattı. Doğulu, "Çok özel bir ilişkimiz var. Biz hayat arkadaşlığı yapıyoruz. Birbirimizi besliyoruz, eksikliklerimizi tamamlıyoruz. Şarkının sözleri bir anda döküldü. Beren’in ağladığını gördüğüm bir gün yazdım. Yosun gözlerine her zaman espriler yapardım, ama bir gün o gözlere böyle bir şarkı yazacağımı bilmiyordum.” açıklamasını yaptı.

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in şarkıyı dinlediğinde çok duygulandığını belirtti.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şarkı giderek hitleşiyor. :Z

Yarışmada kullanmayı düşünmüyordum ama bu hızda yükselirse yarışmanın sonlarına kadar kullanılacak kıvama gelebilir. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sanatçı olmak işte budur. Bir gün oturursun, sevdiğini ağlarken görürsün ve ondan ilham alarak şarkı çıkarırsın ortaya. Bunu sevdiğine söylersin, etkilersin. Üstüne bunu albümüne alırsın, dinleyen herkesi etkilersin. Sözlerden yaşanmışlık akıyor.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne güzel bir aşk, Beren'ime şarkılar bile yazılıyor artık. :bhr:

Şarkı gerçekten harika, çok beğendim ben de. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @sokak sanati konuya :A

Adam, karısını ağlarken görüyor ve şarkıyı yazıyor, mükemmel ya. :bhr: Böyle bir kadına şarkıların en güzelleri yazılmalı zaten :love1:
Şarkı giderek hitleşiyor. :Z

Yarışmada kullanmayı düşünmüyordum ama bu hızda yükselirse yarışmanın sonlarına kadar kullanılacak kıvama gelebilir. :A
Bir şeyi hit olmadan hit olacağını görmek önemli olan ayoll :A

Albümü ilk dinleyip bu şarkıyı överken hemen hemen şu dönemleri tahmin ederken @bazinga @sokak sanati oralı olmuyordular yine müzik patronluğunu konuşturduk ayoll:A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir şeyi hit olmadan hit olacağını görmek önemli olan ayoll :A

Albümü ilk dinleyip bu şarkıyı överken hemen hemen şu dönemleri tahmin ederken @bazinga @sokak sanati oralı olmuyordular yine müzik patronluğunu konuşturduk ayoll:A :A :A
Aynen geçenlerde de bana demiştin. :A Önemli olan en başta kimsenin diyemediklerini diyebilmek, kutluyorum seni cadıcım. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beren’ime şarkı yazılmaz da kime yazılır :bhr:

İlk zamanlar Kenan’ı Beren’e yakıştırmazdım ama çok iyi bir çift oldular cidden :Z Aşkları çok güzel... Şarkı da çok hoş cidden :Z