Kenan Doğulu, Beren Saat'in Bikinili Pozunu Paylaştı!

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bir süredir haklarında boşanacaklarına dair haberler çıkan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti adeta düşman çatlatıyor.

Boşanacaklarına dair iddialarla gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, açıklama yapmasa da paylaşımlarıyla bu dedikodulara yanıt veriyor.

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu şu sıralar tatilde. Kenan Doğulu eşinin bir fotoğrafını paylaşıp altına da "Aşk. Love" yorumunu yaptı.

640xauto.jpg

Fotoğrafa anında beğeni ve yorum yağdı.

Ayrıca Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliklerinin 4. yıllarını geçtiğimiz gün kutladı. Kenan Doğulu'nun son albümü olan "Vay Be" şarkısının klip çekiminde de Beren Saat yer aldı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren çok asil çıkmış yaa. Özellikle o saçlar ile doğanın uyumu harika. Resmen coollukta zirve.:bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Beren'in popülerliği sönünce aşna fişnalarını paylaşmışlar. :A Tamam Beren popülersin yeniden:F

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Daha yeni ünlü olan 5 kızla kıyaslıyorsan durum gerçekten vahim @sokak sanati için hakaret derecesinde :F He yine de şöyle bir gerçekte var Songül tek başına Bereni yok eder :F
O 5 kız 1 Beren edemez demiştim ama yine anlamadın. Acilen anlamayı geliştirme yollarına baksan senin için daha iyi olacak. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
O 5 kız 1 Beren edemez demiştim ama yine anlamadın. Acilen anlamayı geliştirme yollarına baksan senin için daha iyi olacak. :F
Yooo tam olarak söylemek istediğini anladım 5 kız onun gibi olamaz derken bile kıyaslama yapmış oluyorsun :A Ben de Songül tek başına Beren'i gömer dedim :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beren'im her zamanki gibi mükemmel :bhr: :Z Bu aralar insta'da aktifler bayağı karı koca, çocuk haberini de bekliyoruz artık :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Beren'in popülerliği sönünce aşna fişnalarını paylaşmışlar. :A Tamam Beren popülersin yeniden:F

Caiz değil midir, hocam?

@Dosi diss savaşlarında bu hafta 6 olmamışla zirve adayıyım :A

Yoo zirvedeki belli. Benim kadar diss alan birini görmedim. Günde 20 diss rahat yiyorum. :A Dimi @Dosi? :Z
Ana iyi çalışıyorsunuz :F
Bir süredir bakınamadığım için kim ne alemde bilmiyorum ama bu tabloda Dark geride gibi :A
Deniz, bizim yarışma haftalık değil aylık hesaplanıyor :A ama merak etme, hepsi haneye işleyecek ve Eylül veya Ekimde zirve rekabeti açıklanır :A

Ben @MEnes @MasacRE- @eskici ve @gözlemci belliki alt sıralamada kendi aramızda rekabette olacağız :F