Kenan İmirzalıoğlu'nun Yeni Dizisi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
71723

Kenan İmirzalıoğlu'nun hangi dizide rol alacağı merak ediliyor!

Yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğunu üstleneceği Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizi hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı.

Emin Alper'in blutv için hazırladığı 'Alef' isimli dizide rol alacak olan Kenan İmirzalıoğlu'na Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen eşlik edecek. Dizide ayrıca Ece Dizdar, Osman Alkaş, Rıza Akın, Kıvanç Baran Arslan ve Erdem Kaynarca gibi güçlü oyuncular da rol alacak.

Çekimlerine Ekim ayında başlanacak olan dizi 8 bölümden oluşacak.

Kaynak : tv100

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlginç bir tercih olmuş. Emin Alper’in son filmi Kız Kardeşler çok iyiydi ve bu dizi de merak uyandırıcı görünüyor ama BluTV için bir daha 19.90 TL bayılamam. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Ekli dosyayı görüntüle 71723

Kenan İmirzalıoğlu'nun hangi dizide rol alacağı merak ediliyor!

Yeni sezonda Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğunu üstleneceği Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizi hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı.

Emin Alper'in blutv için hazırladığı 'Alef' isimli dizide rol alacak olan Kenan İmirzalıoğlu'na Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen eşlik edecek. Dizide ayrıca Ece Dizdar, Osman Alkaş, Rıza Akın, Kıvanç Baran Arslan ve Erdem Kaynarca gibi güçlü oyuncular da rol alacak.

Çekimlerine Ekim ayında başlanacak olan dizi 8 bölümden oluşacak.

Kaynak : tv100
Efsane bir dizi olacak. Merakla bekliyoruz. İnternet dizileri hem daha güzel oluyorlar hem de daha tutma ihtimalleri var.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oo güzel haber, Emin Alper gibi iyi yönetmenlerin dizileri izlenir valla, hele de dijitalde olunca :D

İlginç bir tercih olmuş. Emin Alper’in son filmi Kız Kardeşler çok iyiydi ve bu dizi de merak uyandırıcı görünüyor ama BluTV için bir daha 19.90 TL bayılamam. :A
Kız Kardeşler daha yeni sinemalara geldi. İzlediğine göre para verip sinemada izlemişsin. Oraya para veriyorsun da 8 bölüm diziye 20 TL vermek mi zor geliyor :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Oo güzel haber, Emin Alper gibi iyi yönetmenlerin dizileri izlenir valla, hele de dijitalde olunca :D

Kız Kardeşler daha yeni sinemalara geldi. İzlediğine göre para verip sinemada izlemişsin. Oraya para veriyorsun da 8 bölüm diziye 20 TL vermek mi zor geliyor :A
Bizim orada sinema bileti bile Blu’dan ucuz olduğu için evet. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
15 TL'ye bir tane film izliyorsun ama, diğer tarafta 20 TL verip bir sürü film, dizi izleyebilirsin :A
Ben uzun süreler yüzünden internetten fazla dizi-film vs. izleyemiyorum Netflix'le de işim olmuyor bu yüzden. :A Belki bu dizi başlayıp bittikten sonra 1 aylığına olabilirim ama BELKİ. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben uzun süreler yüzünden internetten fazla dizi-film vs. izleyemiyorum Netflix'le de işim olmuyor bu yüzden. :A Belki bu dizi başlayıp bittikten sonra 1 aylığına olabilirim ama BELKİ. :A
Yalnız o uzun süreler Netflix'de Blu TV'de değil televizyonda :A Uzun süre istemiyorsan benim gibi televizyondan uzaklaşıp dijitale yönelmelisin :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yalnız o uzun süreler Netflix'de Blu TV'de değil televizyonda :A Uzun süre istemiyorsan benim gibi televizyondan uzaklaşıp dijitale yönelmelisin :A
Aslında uzun süreden kastım uzun süre sabit bir şeyi izlemekti. 20-30 dakika bile bir yerde uzun gelebiliyor bana. TV'den izlemek daha kolay. :A İzlediğim yabancı dizi ve filmler var tabii ama onun için başka siteler işimi görüyor. :A

• Güldürdün