Kelime-İ Şehadet Getiren Turist - Kardeş Payı

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kardeş Payı dizisinden eğlenceli 'yol arayan turist' sahnesi.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Müslümanların nasıl bir seviyede olduğunu gösteren bu videoyu komik bulan varmı gerçekten. Hemde müslümanlar tarafından çekilen bir diziden bahsediyorum. Acınası derecede rezillik diz boyu..

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Müslümanların nasıl bir seviyede olduğunu gösteren bu videoyu komik bulan varmı gerçekten. Hemde müslümanlar tarafından çekilen bir diziden bahsediyorum. Acınası derecede rezillik diz boyu..
Hangi sebeple yazdın bunu? :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
@S.G.A.T. Kardeş Payı'nı neden izlememem gerektiğini bana gösterdiğin için sağ ol.)

Ayrıca turist malum sözleri söyledikten sonra ağlayan adamın ne anlayıpta ağladığı muazzam bir ironi.)))
Psikolojik manipülasyon yapılarak insanları güldürmek ne kadar komik olabilir diyorum. :neutral: Bu videoyu izleyen insanlar, bu davranışı örnek alabileceğini hiç düşünmediler mi diyorum.
Neyse tartışmayacağım. :D Sahneye kahkaha atarak güldüğümü söyleyeyim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Emojisiz mesaj atıpda kendini cool sananlar, şikâyet etmek anca sizin işinizdir. Herkesi kendiniz gibi aciz sanmayınız.

Düşünce, fikir ve tercih meselesi. :)
Niye olmamış attın anlamadım. Emojisiz mesaj atmanın veya atmamanın herhangi bir havası olmaz, olamaz. Şikayet olayını S.G.A.T'a espri olarak yazdım, sana ne oldu onu da anlamadım. Ne acizliği, bunu da anlamadım.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Niye olmamış attın anlamadım. Emojisiz mesaj atmanın veya atmamanın herhangi bir havası olmaz, olamaz. Şikayet olayını S.G.A.T'a espri olarak yazdım, sana ne oldu onu da anlamadım. Ne acizliği, bunu da anlamadım.
İlk yorumuna bak ve bir kez daha düşün. @S.G.A.T. 'a espri yapıyorsan, Onun benim mesajıma soru sormasını neden alıntılayıp alaylı bir şekilde benim yerime cevap vermiş gibi oluyorsun.

Merak etme, emojisiz mesaj atmakta ve aciz görmekte yalnız değilsin. Çok çeşit olmasa da var birileri ki onlar da kendilerini çok iyi biliyorlar zaten. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İlk yorumuna bak ve bir kez daha düşün. @S.G.A.T. 'a espri yapıyorsan, Onun benim mesajıma soru sormasını neden alıntılayıp alaylı bir şekilde benim yerime cevap vermiş gibi oluyorsun.

Merak etme, emojisiz mesaj atmakta ve aciz görmekte yalnız değilsin. Çok çeşit olmasa da var birileri ki onlar da kendilerini çok iyi biliyorlar zaten. :)
Yazdığı bir mesajı bulmuşken alıntıladım, seninle alakası yok, ki seninle dolaylı veya dolaysız yoldan diyaloğa girmemeye çalıştığımı fark etmişsindir bu zamana kadar.

Ortada muazzam bir yanlış anlaşılma var.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Yazdığı bir mesajı bulmuşken alıntıladım, seninle alakası yok, ki seninle dolaylı veya dolaysız yoldan diyaloğa girmemeye çalıştığımı fark etmişsindir bu zamana kadar.

Ortada muazzam bir yanlış anlaşılma var.
Hiç farketmedim ki ilgilenmiyorum zaten ama tam tersi, başkalarıyla tartışmamda 3. olarak konuya dahil olduğunu çok iyi hatırlıyorum mesela..

Demek ki bundan sonra mesajı alıntılarken iki kere düşünceksin.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hiç farketmedim ki ilgilenmiyorum zaten ama tam tersi, başkalarıyla tartışmamda 3. olarak konuya dahil olduğunu çok iyi hatırlıyorum mesela..

Demek ki bundan sonra mesajı alıntılarken iki kere düşünceksin.
Düşünmek zorunda değilim. Alıntı yaptığım mesajları üstüne alınmak sadece senin sorunun, benim seninle alay ettiğim düşüncesi sadece sana ait. ''acaba şu mesajı alıntılasam kerem alınır mı?'' diye ikilemde kalmamı gerektirecek bir şey yok. Dediğim gibi seninle dolaylı veya dolaysız olarak diyaloğa girmemeye çalışıyorum.

Yine dediğim gibi ortada muazzam bir yanlış anlaşılma var.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Düşünmek zorunda değilim. Alıntı yaptığım mesajları üstüne alınmak sadece senin sorunun, benim seninle alay ettiğim düşüncesi sadece sana ait. ''acaba şu mesajı alıntılasam kerem alınır mı?'' diye ikilemde kalmamı gerektirecek bir şey yok. Dediğim gibi seninle dolaylı veya dolaysız olarak diyaloğa girmemeye çalışıyorum.

Yine dediğim gibi ortada muazzam bir yanlış anlaşılma var.
Düşünmek zorunda değilim diyorsun ama ortada bir yanlış anlaşılma var diyorsun. Kime göre neye göre düşünmek zorunda değilsin, yanlış anlaşılıyorsa tekrar düşünüceksin anlamına geliyor. Dediğim gibi benimle diyaloğa girmemen beni ilginlendirmiyor ki benimle diyaloğa giremezsin zaten.

Son cümlen ve ilk cümlene bakarsak kendinle "muazzam bir şekilde" çelişiyorsun.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Düşünmek zorunda değilim diyorsun ama ortada bir yanlış anlaşılma var diyorsun. Kime göre neye göre düşünmek zorunda değilsin, yanlış anlaşılıyorsa tekrar düşünüceksin anlamına geliyor. Dediğim gibi benimle diyaloğa girmemen beni ilginlendirmiyor ki benimle diyaloğa giremezsin zaten.

Son cümlen ve ilk cümlene bakarsak kendinle "muazzam bir şekilde" çelişiyorsun.
Evet, itiraf ediyorum, o mesajımda seninle dalga geçmiştim. Özür dilerim, bir daha olmayacak. Sildim mesajı.