'Kehribar' Dizisine Yeni Oyuncular!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
'Kehribar' Dizisine Yeni Oyuncular!

3175e4_c34855436cec481fb35250acfe1f90e3-150x150.jpg

atv'nin merakla beklenen dizisi Kehribar'ın kadrosuna yeni oyuncular!

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği, başrollerini Gürkan Uygun, Necip Memili, Berk Hakman, Hakan Boyav, Ayça Varlıer, Fırat Altunmeşe, Özge Özder ve Aslıhan Güner gibi isimlerin paylaştığı yapıma, Tatar Ramazan'ın Abdurrahman Çavuş'u Umut Karadağ, Unutulmaz dizisi başta olmak üzere birçok dizide rol alan Ahmet Uz, Nazmi Kırık ve Yağmur Aydan dahil oldu.

Kehribar, çok yakında atv'de!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,700
Puanı
185
İkisi de iki oyuncular, bakalım dizide ki rolleri nasıl olacak..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Bu Kehribar ne kadar transfer yaptı öyle piyasada oyuncu bırakmıyacaklar bu gidişle. :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Fena isimler sayılmazlar, dizide bence ana olay senaristte bitiyor. :) Umarım iyi bir iş çıkarır, bekliyoruz. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aaa biliyorum hayrandım ben bu adama zaten tatar ramazandan çok sevdiğim bir oyuncuydu kendisi çok iyi tercih olmuş komik piskopat rolleri çok iyi oynuyor
:Z:Z:Z
Kötüler cephesi bayağı güçlendi. Eşkıya'da bu kadar kötü karizma adam yok bence. Özellikle Necip Memili döktürecek bence. @destere çok iyi bilir daha önce oynadığı Azer karakteri tam bizim istediğimiz manyaklığa sahipti. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kötüler cephesi bayağı güçlendi. Eşkıya'da bu kadar kötü karizma adam yok bence. Özellikle Necip Memili döktürecek bence. @destere çok iyi bilir daha önce oynadığı Azer karakteri tam bizim istediğimiz manyaklığa sahipti. :)
berk hakman var daha ne olsun ayoll piskopat rollerin en iyisi ayrıca hakan boyavda piskopat bir isim senin belirttiğin adam ve bu konudakı adam ayy vlla iyi adam rolunde oynayacak erkek oyuncular pek yok gibi gerçekten hadi belki hakan boyav iyi tarafta olabilir ama diğer üç kişide kötü rol için doğmuşlar özellikle berk hakman:F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
berk hakman var daha ne olsun ayoll piskopat rollerin en iyisi ayrıca hakan boyavda piskopat bir isim senin belirttiğin adam ve bu konudakı adam ayy vlla iyi adam rolunde oynayacak erkek oyuncular pek yok gibi gerçekten hadi belki hakan boyav iyi tarafta olabilir ama diğer üç kişide kötü rol için doğmuşlar özellikle berk hakman:F:F:F
Berk Hakman bu sefer Gürkan Uygun'un yanında olur bence. İyi adamı da çok iyi oynar tam bir kafa dengi olur. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
of of of adamım burdaymış abdurrahman çavuş :D @sürgünüm beni niye etiketlemedin bu adam benim adamım :D
kadro dehşet ama senaryo çok önemli bu ekibi raci ve bahadır a versen efsane bir iş yaparlar ama yine de bomba bir dizi olabilir bekliyoruz kesin izlicem

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
of of of adamım burdaymış abdurrahman çavuş :D @sürgünüm beni niye etiketlemedin bu adam benim adamım :D
kadro dehşet ama senaryo çok önemli bu ekibi raci ve bahadır a versen efsane bir iş yaparlar ama yine de bomba bir dizi olabilir bekliyoruz kesin izlicem
Cin gibi adamsın kesin görürsün dedim. @Çiğdem- burnunun ötesini göremiyor sadece ona etiket gönderdim. O da bizim gibi Tatar Ramazan'dan seviyordu. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tatar ramazanda süper diziydi ama çok çabuk bozdu içerdeki bölümler süperdi
Dizinin bütçesi az ondan. Yayına girmeden cepdeki parayı harcıyorlar ama sonra iyi reyting alamayınca kalite düşüyor. Kurtlar Vadisi bölüm başı 2 milyona yakın para alıyor, istediğin aksiyon sahnesini çekip, gerekirse 10 arabayı birden patlatabilirsin. Diğer küçük dizilerin buna gücü yetmiyor.