ATV Kehribar - Dizi Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Aha benim müzik çıktı

13 yıl sonra yeniden
PkXJG7.png

Alacağın karar, vereceğin son nefes olmasın! #sendenkalan

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güzel bir bölümdü bence. Dizi bu düşük reytingleri hak etmiyor kesinlikle umarım gelecek sezon da devam eder.

En sevdiğim sahne Adile'nin Bozoğlu malikesine gelip herkese ayar vermesiydi. :A

Orhan, Kemal'in onun oğlu olduğunu öğrendi bakalım Kemal ne zaman öğrenecek? Meltem'i yaşadığı durum da çok kötü cidden.

Oğuz Doğu baya acımasız bir karakter. Orhan Yarımcalı ile kapışmaları başladı bakalım hayırlısı. :D Zavallı köylüleri acımasızca katletti adam. :(

Bir de komserin ailesini de öldürmüş üzüldüm adama. :(

Veli'nin ihaneti sayesinde Musa Orhan'a karşı eline büyük bir koz geçirdi bakalım haftaya neler olacak?

10.bölümün fragmanı da çıkmış bu arada. Zaten bölümden sonra çıkıyor hemen. :D

@Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Diziden gittikçe soğumaya başladım dizi guzel ama çok agir insanin uykusu geliyor birde yorumlaşan kimse olmayinca dikkatimi çekmiyor. Bölümü de tam anlamıyla izlemedim zaten ileri ki haftalarda bırakabilirim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hakan ural tam vadilik adam be keşke vadiye alsa necati başkan müthiş yakışır

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Orhan'a kendi oğlunu vurdurtmaları hiç iyi olmadı. Kaan'a çok üzüldüm. :(

Dizi güzel aslında izlettiriyor kendini güçlü bir senaryosu olmasa da. Oğuz Doğu çok iyi bir düşman karakter oldu, Selçuk Ural cuk oturdu rolüne beklediğim gibi.

Dizide beğenmediğim noktalar çarpık ilişkiler ve diziyi durgunlaştıran gereksiz diyaloglar. Sanırım yeni sezonda da devam eder Kemal, Orhan'ın onun babası olduğunu öğrenmedi çünkü henüz.