'Kefaret' Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak? | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
onu unuttum muhteşem yuzyıl reytıngı yoktu 39 bölüm anlaşmasalardı yayından kalkacaktı...show tvde bebek işi komedide tutmamıştı..
Evet, bölüm anlaşması vardı. Bir şekilde devam etti kanalda, gece bile yayınlamışlardı.

Bebek İşi'ni biliyorum, ama Nurgül Yeşilçay'ın orada oynadığını bilmiyordum. :eek:

• Harika
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Evet, bölüm anlaşması vardı. Bir şekilde devam etti kanalda, gece bile yayınlamışlardı.

Bebek İşi'ni biliyorum, ama Nurgül Yeşilçay'ın orada oynadığını bilmiyordum. :eek:
gece kim izlediyse artık..bebek işi ni bilmiyordun demekkı..hep öğrenmediklerin bende duyuyon..:A.BİDE ATV DE BELALI BALDIZ KOMEDİ DİZİSİ VARDI

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
gece kim izlediyse artık..bebek işi ni bilmiyordun demekkı..hep öğrenmediklerin bende duyuyon..:A.BİDE ATV DE BELALI BALDIZ KOMEDİ DİZİSİ VARDI
Yok, diziyi biliyorum ama Nurgül Yeşilçay'ın orada oynadığını bilmiyordum. Timur Acar'ın dizisiydi sanırım.

Belalı Baldız'ı ilk defa duydum, çok eski dizi sanırım. :A Sen eski dizileri baya sevdiğin için hep senden öğreniyoruz.

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Yok, diziyi biliyorum ama Nurgül Yeşilçay'ın orada oynadığını bilmiyordum. Timur Acar'ın dizisiydi sanırım.

Belalı Baldız'ı ilk defa duydum, çok eski dizi sanırım. :A Sen eski dizileri baya sevdiğin için hep senden öğreniyoruz.
EVET AYNEN Tımur acarın dizisiydı bebek işi ...belalı baldız 2005 2006 dönemındeydi bi ara foxta kanalturde vardı tekrarları

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EVET AYNEN Tımur acarın dizisiydı bebek işi ...belalı baldız 2005 2006 dönemındeydi bi ara foxta kanalturde vardı tekrarları
Detaylarını tam hatırlamasam da az çok biliyorum. :A Bir kaç sene önce tekrarlarına denk geliyordum Show Max yada Show Türk'te. :A

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710

eski dizileri çook severim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Aynen, komedi içerikleri pek tercih edilmiyor. Ama belki de kaliteli bir komedi dizisi çıkmadığındandır. Umarım İyi Aile Babası tutar. :Z
bebek dizisi trt de dikkat bebek var diye bir dizi vardı onun gibiydi..ceyda duvenci ve kaan girgin oynuyordu..bence kalıtelıydı..aynen pek tercıh edilmiyor..iyi aile babası için benım anem bir meleğe benzettıler .benım anem bir melekde kalıtelıydı:A

• Beğendim