'Keşke Hiç Büyümeseydik' Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,799
38,995
1,061
Ankara

Show TV'nin merakla beklenen yeni ve iddialı dizisi ''Keşke Hiç Büyümeseydik'' için geri sayım başladı!

Yapımcılığını Mint Yapım - Birol Güven'in, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun, senaristliğini Murat Aras'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker yer alıyor.

“Yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik!” sloganıyla yola çıkan ''Keşke Hiç Büyümeseydik'' Eylül'de Show TV'de! Çekimleri süren dizinin hikayesi:
İnsan sevdiklerini kaybedince ertelediği zamanlar değerli olur. Ama şimdi çok geçtir. Küçükken birbirlerini nedensiz seven kardeşler, büyüdükçe küçük nedenlerle birbirlerine nasıl düşerler? Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini kendi evinde yalnız ve tek başına geçirmiştir. Hulusi yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı bu eski ev bir mülk gibi paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?


 

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
17,986
12,380
861
Son fotoğraftaki kalitesizlik projenin Birol Güven'e ait olduğunu anlatıyor, doğru bildim sanırım :F :F
 

soo

Favori Üye
29 Eylül 2012
1,129
860
214
Son fotoğraf çok kalitesiz görünüyo gercekten. Yine de izlemeyi düşünüyorum. 80 ve 90li yılları anlatacağı için merak ediyorum. Umarım hayal kırıklığı yaratmaz.