Kazara Aşk'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kazara-a%C5%9Fk-jpg.101982

Star TV'nin yeni dizisi 'Kazara Aşk'ın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu, başrollerini Ümit İbrahim Kantarcılar ile Sude Zülal Güler'in paylaştığı dizi; bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatıyor.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı dizi ilk bölümüyle 24 Haziran Perşembe 20.00'de Star TV'de başlıyor!

• Beğendim
Reactions: Angelica

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
kazara-a%C5%9Fk-jpg.101982

Star TV'nin yeni dizisi 'Kazara Aşk'ın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu, başrollerini Ümit İbrahim Kantarcılar ile Sude Zülal Güler'in paylaştığı dizi; bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatıyor.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı dizi ilk bölümüyle 24 Haziran Perşembe 20.00'de Star TV'de başlıyor!
akrepten sonra bu dizinin tutacağını sanmıyorum ama ilk bölümüne önce bi göz atmak lazım

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu dizi boş günde bile izlenmez ya her şeyi rezalet. :A ATV de Çukurova'yı bitirdikten sonra muhtemelen Kalp Yarası'nı bugüne koyacağı için esamesi bile okunmaz. :A

Bu arada bu diziyi de Masumlar'ın senaristlerinden biri yazıyormuş niye oraya bulaşanların sonu hayırlı olmuyor. :A @kerem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Başka gün olsa bakardım, perşembe günleri Seksenler izlerim. :A Ama ilk bölümüne bakarım mutlaka Ümit İbrahim için. :bhr:
Bakma sebebine bak. 🤦‍♂️ Yalnız oturup 2 buçuk saatimi bunu vermem, arkada oynasın Aycan Koptur'un karakteri gelince tamamdır. :A

Seksenlerle hiçbir bağlantısı kalmayan Seksenler'den iyidir be bu dizi. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bakma sebebine bak. 🤦‍♂️ Yalnız oturup 2 buçuk saatimi bunu vermem, arkada oynasın Aycan Koptur'un karakteri gelince tamamdır. :A

Seksenlerle hiçbir bağlantısı kalmayan Seksenler'den iyidir be bu dizi. :A
Onun da ilk bölümüne bakıp karar vereceğim, eğer eski tadı kalmadıysa bakmam tabi. :A Kalp Yarası, perşembe olmazsa ve Seksenler'i bırakırsam bunu izlerim. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Onun da ilk bölümüne bakıp karar vereceğim, eğer eski tadı kalmadıysa bakmam tabi. :A Kalp Yarası, perşembe olmazsa ve Seksenler'i bırakırsam bunu izlerim. :A
Ay eski tadı nerede kalsın sende. :A Kalp Yarası perşembe olsun da ezsin bu diziyi, gerçi o afişlerden sonra kim açıp izler de. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Of daha Akrep'in toprağı soğumadı diyeceğim toprağa koymadık, perşembe deyince cidden sinir oldum. :A

Bende izleyeceğim inş. :bhr:
Dün, yarın tarihi açıklanır derken 24 Haziran Perşembe demiştim (sanırım) o yüzden pek takmadım ben. :A Ama o kadar boş günü varken neden Perşembe acaba? :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dün, yarın tarihi açıklanır derken 24 Haziran Perşembe demiştim (sanırım) o yüzden pek takmadım ben. :A Ama o kadar boş günü varken neden Perşembe acaba? :A
Bende her yerde perşembe diye duyup Volkan Konak kalkmayınca perşembe ihtimallerini getirdim aklıma. :A

Boş günde tutturacaklarını sanıyorlar herhalde gariplerim. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende her yerde perşembe diye duyup Volkan Konak kalkmayınca perşembe ihtimallerini getirdim aklıma. :A

Boş günde tutturacaklarını sanıyorlar herhalde gariplerim. :A
Bu dizi tutmaz diyorum, ama sürpriz de yapmasından korkuyorum. :A Malum, izleyicinin ne izleyip izlemeyeceği pek belli değil. :A

• Güldürdün