'Kazara Aşk'ın Başrol Oyuncuları Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EyMpH--W8AAUDfB.jpg

'Kazara Aşk'ın başrol oyuncuları belli oldu!

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu dizinin başrollerini Ümit İbrahim Kantarcılar ve Sude Zülal Güler paylaşacak.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ile Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda kadrosunda Sadi Celil Cengiz ve Burak Tamdoğan da yer alacak.

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin hikayesini mizahi bir dille ekrana yansıtacak olan 'Kazara Aşk' yakında Star TV'de! .

EyMpIwZWgAMk0mH.jpg

EyMpKVfXMAM9QmL.jpg

EyMpJkqXEAI1erQ.jpg

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: STAR and Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ümit İbrahim Kanatarcılar'ı Çakıl Taşları'ndan beri severim. Sude Zülal Güler de Şeref Sözü'nde yanlış tercihti ama Öğrenci Evi dizisinde gayet iyiydi. Fotoğrafları da güzel görünüyor ikilinin ama işin içinde Koliba olunca bilemedim. :A

Star sezon boyu kötü gidince yaza abanmış belli ki. Bu dizi, Fırıncı ve Güzel, Menajerimi Ara derken bakalım ne yapacak. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Demek Gökçe Akyıldız olmadı. Ümit Kantarcılar'ı severim de Sude Güler'i bilemedim. Bir de işin içinde Koliba olunca korkmuyor değilim. (Gerçi Canevim'i sevmiştim)

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Uyumlu gördüm resme bakınca Sude Şeref sözünde harikaydı burdada iyi olacağını düşünüyorum bakalım

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Bir ecünnüyü daha tepemize çıkardılar ittire ittire.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Ümit İbrahim Kanatarcılar'ı Çakıl Taşları'ndan beri severim. Sude Zülal Güler de Şeref Sözü'nde yanlış tercihti ama Öğrenci Evi dizisinde gayet iyiydi. Fotoğrafları da güzel görünüyor ikilinin ama işin içinde Koliba olunca bilemedim. :A

Star sezon boyu kötü gidince yaza abanmış belli ki. Bu dizi, Fırıncı ve Güzel, Menajerimi Ara derken bakalım ne yapacak. :A
Savunmadan topla iyi çıktın, orta saha da ayağına yakışan cümlelerle iyi işler yaptın, top santrfor a gelince çuvalladın. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Rana Mamatlıoğlu aynı zamanda Masumlar'ı da Deniz Madanoğlu'yla birlikte yazıyor ikisi ne alaka diyor insan. :A

Star'ın Koliba gibi vasat bir firmadan medet umacak kadar düşmesi çok üzücü maalesef. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Savunmadan topla iyi çıktın, orta saha da ayağına yakışan cümlelerle iyi işler yaptın, top santrfor a gelince çuvalladın. :A
Niye çuvalladım. :A

Bu arada şimdi konuya bir daha baktım da Koliba'nın daha önceki bir çok işini yazmış bu ekip. Tutmayacağından artık eminim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ağustos ayında çıkmıştı haberi, ama ertelene ertelene yaz sezonuna kadar kaldı. Keşke ilk açıklandığı gibi Gökçe Akyıldız olsaydı başrol. :( Sanırım hem pandemi, hem de çocuğu yüzünden vazgeçmiş olmalı.

Ümit İbrahim Kantarcılar sevdiğim isim, ama başrol olacak kadar iyi bir isim değil bence. Aynı şekilde partneri Sude Zülal de başrol için uygun isim değil. Yaz sezonunda ilgi görebilir belki ama ben Çatı Katı Aşk gibi ortalamanın bir tık altında gideceğini düşünüyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Ya Sadi CeCe bırak şu saçma yaz dizilerini de Leyla ile Mecnun'da Telat Abi'ye geri dön be.