TVen Kazanmak İçin 25 Saniye 2.Bölüm

Kazanmak İçin 25 Saniye | 2. bölüm

• 5

Oy: 0 0.0%
  • 6

• 7

• 8

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
güzel hazırlmaışsın panpa
elendim sanıyordum kıl payı kalmışım haftaya jokerlerimi son 2 soruya saklıcam puanın yüzde 60 ı orada

Soruların zorluk seviyesi artmış, buna rağmen 6000 puan toplamak çok iyi. Tebrikler @xdragxx

Diğer yarışmacılara da tebrikler. Finali sabırsızlıkla bekliyorum.

Yavuz Sultan Selim Allah'a kul olduğu için küpe takmıştır. Ama o fotoğrafın Şah İsmail'e ait olma gibi bir olasılığı daha varmış. Fakat ben Yavuz Sultan Selim olduğunu düşünüyorum.

Tebrikler @mrt-06, çok güzel olmuş. 10 puan.

Yine döktürmüşsün @mrt-06 çok güzel olmuş.
Ama sorular çok zor Temmuzda ben de katılacağım.

10

Teşekkürler Revan yarışmayı beğendiğine sevindim.
Önce bir yarışta bence iyi sonuçlar elde edersin.

Cok reklam var. Diger türlü güzel olmus.

Puanim.. Dur önce reklam

9

Son düzenleme:
Soruların zorluk derecesi artmış gibi. Düzenden kırdım puanı. Birde izlerken en heyecanlı yerinde reklama girince sinir olduğumdan baya bir puan kırdım yani anlayacağın. Puanım : 5 :winkk:

Şaka tabii ki puanım 9.

Çok güzel olmuş, ama bence bu reklam olayını biraz daha azaltabilirsin. Show'da yayınlandığı anlaşılıyor ama yine de 2-3'e düşürebilirsin. Puanım emeğin için tabii ki 10.
Teşekkürler Furkan, Show TV'yi belirtmek için koymadım yarışma daha heyecanlı olsun diye reklamları koydum, Sence fazla mı olmuş?

Ona tehdit demiyelim...

Aşk-ı Efsane'yi uzun süredir yayınlamadın galiba yanlış hatırlamıyorsam?
Yayınlayacağım günler hep forum dondu veya ben müsait olamadım sınavlara girdiğimden. O yüzden yayınlayamadım. Bu hafta yayınlayacağım ama.