Unutulmaz Kaynanalar (1974-2004)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk televizyonlarının ilk sitcomu olarak gösterilen Kaynanalar TRT ekranlarında 1974 yılında yayın hayatına başlamıştır. Dizi, Anadolu'dan İstanbul'a göç eden Nuri Kantar ve ailesinin yaşadıklarını anlatmaktadır.

950 bölüm boyunca yayınlanan ve Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan dizi 2004 yılında Kanal D ekranlarında son kez yayınlanmıştır.

Dizide Nuri Kantar karakterini geçtiğimiz gün aramızdan ayrılan usta oyuncu Tekin Akmansoy canlandırıyordu. Nuri Kantar'ın eşini ise yine geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Leman Çıdamlı canlandırmıştır. Döndü karakterini canlandıran Defne Yalnız da bu karakterle özdeşleşmiştir.

EO2ECkYDeNbK4dDLyla3MuS7.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzlediğimi hatırlıyorum ama pek komik oldugunu hatırlamıyorum.1 versem geçmiş zaman hatrına kötü olur o yuzden oylamıcam :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzlediğimi hatırlıyorum ama pek komik oldugunu hatırlamıyorum.1 versem geçmiş zaman hatrına kötü olur o yuzden oylamıcam :(

Beğenmediysen 1 vermen yeni bir dizi bile olsa yanlış olur. Eğer 1 puan vereceksen beğenmemekten çok ötede bir şey olması lazım. Yoksa beğeniyorsam 9-10 beğenmiyorsam 1 puan gibi bir mantık doğru olmaz. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Beğenmediysen 1 vermen yeni bir dizi bile olsa yanlış olur. Eğer 1 puan vereceksen beğenmemekten çok ötede bir şey olması lazım. Yoksa beğeniyorsam 9-10 beğenmiyorsam 1 puan gibi bir mantık doğru olmaz. :):)

1 puanı nefret olarak kabul edebilirsin.Mesela Akasya Durağı Arka Sokaklar Bizim Okul Kurtlar Vadisi ekranlarda görmeyi dahi kabul etmediğim kumandada saydırma tuşunu hızlıca bastiğim diziler sürüsü.Beğenmemek ve oy kullanmamakla demek istediğim ne iyi ne kötü nötrdür benim için.Bunu 5-6 ile taçlandırmak ne kadar doğru bilemedim bi an...Diziyi izlediğimii hatırlıyorum ama bana yaşattiği hiç bir duygu yok:confused:Belkide tv acıktı ben başka işle meşguldum:confused:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu diziyi bitirmeye kalksak ölürüz. :D Hiç hatırlayamadım 2003'te falan nasıl görmediysem.