Katil Kim? - 2. Sezon 9. Bölüm - Yeni Bölüm

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,581
Puanı
1,060
Katil Kim?

19. BÖLÜM (2. SEZON 9. BÖLÜM)

Büyük son yaklaşıyordur. Ecel gülerek ''Büyük sona çok az kaldı'' der ve birden onların telefonlarına bir konum atar! Tuna ve arkadaşları hemen o konuma giderler! Ecel tam karşılarındadır! Ecel gülerek ''Benim kim olduğumu öğreneceksiniz, mutlu musunuz?'' der. Asya gözyaşları içerisinde ''Sen gebereceksin burada biliyorsun değil mi?'' der. Ziynet ''Sen insan olamazsın!'' der. Ecel gülerek ''İnsanım ki buradayım. Eşya falan olsam konuşamazdım değil mi?'' der ve kahkahalar atmaya başlar! Tuna ''Sen kesin Hakan'ın ailesinden birisisin!'' der. Ecel sinirli bir şekilde ''Bingo!'' der. Jale ''Hakan'ın nesisin o zaman?'' der. Suat ''Oğlusun değil mi?'' der. Aras ''Olabilir mi cidden?'' der. Ecel sinirli bir şekilde ''Evet onun bir oğlu vardı o da benim. Adım Mert!'' der. Asel ''Mert, sen de baban gibi delinin tekisin o zaman!'' derken birden Ecel, Zeynep'i, Ömer Asaf'ı ve Elif'i vurur kafalarından! Üçü de anında ölürler!

2. SEZON 10. BÖLÜM (20. BÖLÜM - 2. SEZON FİNALİ) HAFTAYA SİZLERLE OLACAK! O ZAMANA DEK YORUMLARDA BULUŞALIM, KONUYA BEĞENİ ATALIM ARKADAŞLAR.

@Gizmen @Dosi @Angelica @AhmetBayram @Zeyno @Alemdar @Keith Long @The_Erinch @STAR @mrt-06 @tifosi12345