Kastamonu ve Çevresinde Korkunç Sel Felaketi! En Az 17 Kişi Hayatını Kaybetti...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
resim2_18525468.jpg

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde başlayan yoğun yağışın Ezine Çayı'nın taşmasına yol açması sonucu oluşan sel felaketi adeta sokakları harabeye çevirdi. Kastamonu'nun yanı sıra Sinop ve Bartın'da da yaşanan sel felaketi sonrası kayıtlara geçen ve yetkililerce belirtilen resmi verilere göre en az 17 vatandaşın hayatını kaybettiği açıklandı.

Çok sayıda otomobilin kullanılamaz hale geldiği ve evlerin su baskına uğradığı bilinirken aynı zamanda çok sayıda vatandaştan henüz haber alınamadığı da kayıtlara geçti. AFAD, arama kurtarma çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğünü açıkladı.

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde yaşanan selin kayıtlara geçen ilk anları selin ne kadar korkunç boyutlara ulaştığını gözler önüne serdi:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ülke son bir aydır neler geçirdi. Artık suçun yılda olmadığını anlayalım. Konuyla çok alakasız oldu. Yanlış anlaşılmak istemem ama bunu yazmak istedim.

Ölenlere Allah rahmet eylesin umarım daha fazla can kaybı olmaz.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bir tarafta yangınlar bir tarafta seller bir tarafta virüs sonra diyorlar antidepresan kullanımı arttı ,dünya gerçekten yaşanmaz bir hal aldı bizden sonra çocuklarımız nasıl yaşayacak burada çok merak ediyorum

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Deprem oldu, yangın oldu, sel oldu ve felaketler ülkece peşimizi bırakmadı, bırakmaya da niyeti yok gibi. Yaralarımızı saracağız, belki zor olacak ama yine yapacağız, her zaman olduğu gibi, her zaman yaptığımız gibi saracağız. Belki yorulacağız ama yine de yapacağız. Belki daha felaketleri gelecek ama yine bunu yapacağız, başka çaremiz yok çünkü. En büyük çare, yine kendimiziz.