Kasımpaşa - Galatasaray Maçı Yorum Konusu 17.02.19

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kale boş resmen boş. Bu herif oynadığı sürece bizden bir şey olmaz. Bir kaleci her maç gol yedirir mi?

• Beğendim
Reactions: takas

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
4-5 olacak bu maçta puan kaybedersek zaten bırakalım şampiyonluğu hak edenler devam etsin. Fakat geriye düştüğümüzde bile kafam rahattı Kasımpaşa’nın defansı çöp olduğu için.

Diagne’de de tıpkı Gomis’in ilk üç beş maçındaki gibi tutukluk, takıma uyum problemi var. Gomis de Ostersund maçlarında umut vermemişti ama sonrası malum. Genelde karamsar birisi olsam da Diagne adına umut besliyorum, umarım elimizde patlamaz da golleri patlatmaya başlar. O yüzden bu maçta mutlaka gol atmalı motivasyon adına.

Çakma Çağatay’ı Ömer Bayram’dan daha iyi buldum. Bir futbolcu ne kadar çöp olursa olsun Ömer Bayram’dan iyiyse o zaman iyidir. En azından çapını biliyor, saçma sapan volelere ya da artistik ortalara girişmiyor.

Kasımpaşa Trezequet dışında korku vermiyor ama o adam da her topu ayağına aldığında korku yaratıyor, resmen Galatasaray’a bilenmiş beni nasıl almazsınız diye :A

• Beğendim
Reactions: Doğu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk yarının 35-40 dakikasını falan izledim. Tam böyle bir ara bir şeyler çıktı bakamadım 2 gol atmışız o sırada :A 2. yarıyı izlemesem mi acaba ? :A @Tolstoyevski @Sherlock

Galatasaray ve deplasman kelimeleri yan yana geldiği için ilk yarıyı 3-0 önde bitirseydik bile gerilmeden, kanser olmadan maçı tamamlamak pek mümkün olmuyor, umarım yıllar sonra ilk defa rahat bir galibiyet alırız deplasmandan :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Rahat bir galibiyet almamıza rağmen bu sezon izlediğim en sıkıcı Galatasaray maçı oldu, tabi Kasımpaşa çöp gibi oynadığı için Benfica yorgunluğunun üzerine çok zorlamadı Galatasaray.

Diagne’nin kare tuşu bozulmuş, sadece üçgen tuşuyla oynuyor gibi. Mitroglou oyuna girdikten sonra gösterdiği kısa performans bu Diagne’yi ilk 11’den kesmeye fazlasıyla yeterli gözüküyor. Umarım Diagne’nin bu formu geçicidir, 10 milyonun elimizde patlaması hiç iyi olmaz. Gelecek haftalarda açılması tek temennim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şanlı Kasımpaşa'mızın ne yazık ki fark yiyeceği karşılaşma. :A

En iyi adamlarını zaten Galatasaray'a verdiler. Galatasaray şampiyon olursa Kasımpaşa parayı cebe indiriyor, üstelik çok da formsuzlar.

Tahminim: 1-5
Beni yanıltmak için son golü bilerek atmadılar. ?

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kötü oynuyoruz ya, izlerken hiç zevk almadım bu futboldan açıkçası. Takımın bir planı yok gibi bu sene, yetenekli oyuncularımız günündeyse kazanıyoruz. Bunda orta sahada bulunan tüm adamların formsuz olmasının etkisi büyük. Fernando veya Ndiaye’den en az birinin düzenli oynaması lazım ancak ikisi de çok formsuz. Özellikle Fernando bu sezon leş gibi oynuyor, ikisinden biri kendine gelmezse şampiyonluk zora girecek.

Diagne geldiğinden beri kötü oynuyor, 10 milyon Euro gibi bir ücret verdiğimiz için çok göze batıyor kendisi. Üç maçla kendisini değerlendirmek doğru olmaz ancak kazık yedik gibi hissediyorum, umarım yanılırım. Onun da acilen kendine gelmesi lazım, sezonun ilk yarısı elimizde forvet olmadığı için gol yollarında etkisizdik. Şimdi forvet var, ligin gol kralı, yine hücumda etkisiz oynuyoruz.

Allahtan Feghouli yiğidim toparladı, muazzam bir formla oynuyor. Her maçta etkili, bir çok maçı kurtardı bu sezon. Geldiği ilk günden beri söylüyorum, kendisi gerçekten yetenekli ve büyük bir oyuncu. Gününde olduğu zaman skora etki etmeme oranı çok az, takımın Belhanda ile en formda ismi şu an. Umarım sakatlanmaz.

Muslera için diyecek bir şey yok. Geçen maçın yorum konusunda da belirttiğim gibi uzun zamandır çok formsuz. Takımın en çok kazanan isimlerinden ve gol yemediği maç yok. Sezon sonu satılması gerektiğini düşünüyorum, ayrıca basit gözüken lig maçlarında da İsmail Çipe’ye şans verilebilir bence.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai