Kasım Ayında Vizyona Girecek Kaçırılmaması Gereken Yerli Filmler!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
mesmeso61 yeni bir haber konusu açtı

Kasım Ayında Vizyona Girecek Kaçırılmaması Gereken Yerli Filmler!

Big_636449784519940089.jpg

Sinemamız şu sıralar kalite olarak zirve dönemlerinden birini yaşıyor. Eylül ardından peş peşe vizyona giren kaliteli filmlerden bakalım bu ay hangi filmler bayrağı devralacak;​

3 Kasım 2017

Dünyanın En Güzel Kokusu 2: Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal'ın başrollerinde yer aldığı yapımın ilk filmi 2016 yılında vizyona girmişti. Mustafa Uğur Yağcıoğlu filmi tekrardan yazıp yönetiyor.​

10 Kasım 2017

Yanlış Anlama: Türkiye - Azerbaycan arasında geçen filmin kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca ve Pelin Sönmez yer alıyor. Filmin senaryosunu Ayberk Çınar yazarken, Ulaş Cihan Şimsek ise yönetti.​

Mutluluk Zamanı: Barış Arduç ve Elçin Sangu ikilisini tekrardan bir araya getiren yapımda ikiliye Cengiz Bozkurt, Dila Bayrak ve Levent Öktem eşlik ediyor. Filmin senaryosunda Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer imzası bulurnurken, Şenol Sönmez de yönetmenliğini yaptı.​

Yol Ayrımı: Yavuz Turgul ve Şener Şen ikilisini uzun bir aradan sonra bir araya getiren yapımın kadrosunda Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran ve Mert Fırat yer alıyor. Yavuz Turgul'un filmde hem senarist hem de yönetmen olarak imzası bulunuyor.​

17 Kasım 2017

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?: Burak Aksak'ın yazıp yönettiği komedi filminin kadrosunda Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar yer alıyor.​

24 Kasım 2017

Kardeşim Benim 2: Burak Özçivit ve Murat Boz'un tekrardan bir araya geldiği yapımda ikiliye Ferdi Sancar, Leyla Feray, Pınar Deniz, Korhan Herduran, Hakan Karsak ve Ayhan Taş eşlik ediyor. Filmin senaryosunu Zafer Külünk yazdı ve Mert Baykal ise yönetti.​
Orijinal formatta oku

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
215
Dünyanın en güzel kokusu 1 i izleyip aglamistim sevgililer günü filmiydi keşke 3 ay daha bekleyip Şubat ayında yayınlasalardi yine.. izlicem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dünyanın En Güzel Kokusu boş bir film yani ilki izlendi okey. Ama ikinciye ne gerek varmış? Gitmem yani. :D

Aynı şekilde Kardeşim Benim de boş bir film, ilki baya abartılmıştı. Netten izledim ama içi boş maalesef.

Mutluluk Zamanı ilgimi çekiyor, vaktim olduğunda ona gideceğim. :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yol Ayrımı filmine kesinlikle gidilir, fragmanını izleyince ilgimi çekmişti film zaten. Şener Şen gibi usta bir oyuncunun oynuyor olması yeterli zaten filmi izlemek için.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
215
Dünyanın En Güzel Kokusu boş bir film yani ilki izlendi okey. Ama ikinciye ne gerek varmış? Gitmem yani. :D

Aynı şekilde Kardeşim Benim de boş bir film, ilki baya abartılmıştı. Netten izledim ama içi boş maalesef.

Mutluluk Zamanı ilgimi çekiyor, vaktim olduğunda ona gideceğim. :bhr:
Aynen bu soruyu ben de sordum kendime ilk filmin zaten senaryosu bitmişti ikinci filmi başlayacaklarını ilk okuduğumda çok şaşırmıştım Çünkü senaryorsunu çok merak ediyordum Hani işte devam filmi değildi fragman daha seyretmedim çıktı mı bilmiyorum ama rast gelirse denk gelirsem seyredeceğim oradan bir yorum yapabilirim kendimce ya da bebek doğduktan sonraki hayat hikayesini anlatırlar bence..