Karlos-Yaren'den Yeni Şarkı ''Doktor''

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Aslında Carlos iyi söylemiyor ama yüreğiyle,sempatikliğiyle hallediyor,şarkı da yakışmış,hit olur Yanarım kadar olmasa da:):)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güzel bir şarkı olmuş yine, KarYar yine işi güzelce kotarmış. Ama bu, reytinglerden ötürü duyduğumuz son şarkı olmaz umarım... :(

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Karlos'a yakışmamış bu şarkı bence. Yanarım'ı çok iyi söylemişti Karlos.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
ay muhteşem yüzyıldan sonra bu çıktı başımıza bıktım senin bu dizilerinden @xemrexxx :F
Vay be zaman çabuk geçiyor, daha o gün diziyi izler ve bölümü açılsın diye @xemrexxx ile yönetimi sıkıştırırdık. Ekranların unutulmayacak projelerinden biriydi, tabi diziye damga vuran bu şarkıyı da unutmamak lazım. Zamanında çok dinlemiştim, böyle komediler gelmez bir daha. :( D Yapım yapsa keşke...

Kim kaldı eski Ulan İstanbulcularından? :bhr: @Bully @xemrexxx @Aserat @Harunnn60

Aradan neredeyse 3 yıl geçmesine rağmen hala ilgi görmesi güzel. Özledim. :(

dizi basladığında ulandan dolayı mahkemeye verirler demiştim aynı sebepten şikayette bulunmuslardı bir süre sonra türkiye sonucta burası istanbula hakaret varmış sen istanbula nasıl ulan dersin ayoll akrabasını öyle savunmaz :A :A :A

Evet senin eski nickin neydi :)

Bende @denizz19 u kız sanardim :A

vay be şimdilerde vartolum da vartolum diyen çiğdem zamanında adamı ne eleştirmiş be ulan istanbul konularına baktım da bir , bülent ablam bile böyle dönmemiştir:A @mrt-06 @S.G.A.T. @MasacRE- @Harunnn60 @kerem @serhatt @Aserat @xBUGRAx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vay be şimdilerde vartolum da vartolum diyen çiğdem zamanında adamı ne eleştirmiş be ulan istanbul konularına baktım da bir , bülent ablam bile böyle dönmemiştir:A @mrt-06 @S.G.A.T. @MasacRE- @Harunnn60 @kerem @serhatt @Aserat @xBUGRAx

vay iki yüzlü yılan,rolüne göre muamele yapıyor demek :F
Ben bu adamı 2. yada 3. bölümlerde öğrenmiştim Ulan İstanbuldakı adam olduğunu :A :A :A @MasacRE-

Beni karakterler ilgilendiriyor :A :A :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Umarım Çağatayıda seveceğin günleri görürüm o zaman soracam ben sana :A
Ben bu adamı 2. yada 3. bölümlerde öğrenmiştim Ulan İstanbuldakı adam olduğunu :A :A :A @MasacRE-

Beni karakterler ilgilendiriyor :A :A :A
ayol çağataya tembel dedi şişko dedi kötü oyuncu dedi neler neler dedi geçen sene artık orafan da dönerse bence banlanmalı hogatha süresiz olarak :A @MasacRE- @mrt-06