'Kardeş Payı' Final Yapıyor!

Ice_Cool_23

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan'ın paylaştığı fenomen dizi final yapıyor!
Dizi Perşembe akşamları iyi sonuçlar almasına rağmen kanal yönetimi tarafından Cumartesi'ye alınmış ve reytinglerde düşüşe geçmişti.
Kardeş Payı 4 bölüm sonra final yaparak ekranlara veda edecek.

Geçen haftada 4 bölüm sonra bitecek deniliyordu. O zaman 3 hafta kalmış olması gerekmiyor mu?

Benim bildiğim 3 sezon 22'şer bölüm olarak planlanmıştı ama ikinci sezonda dizinin reytinglerinin düşmesi nedeniyle böyle bir karar almışlar sanırım.

Geçen haftada 4 bölüm sonra bitecek deniliyordu. O zaman 3 hafta kalmış olması gerekmiyor mu?
35.bölümde bitecek, habere eklenebilir kafa karışıklığı olmasın

Herkesin dediği gibi reytingden dolayı değil, senaryo bittiği için final yapacağı söyleniyor artık ne derece doğru onu bilemem.

Bu haftaki reytinglere bakar, Perşembe gününde tekrar eski reytinglerine dönebilir. Kanalın Cumartesi'ye alması diziyi çok yaraladı ama yine toparlayabilir öyle bir kitle var dizinin arkasında.

Perşembe günleri kalmaya devam etseydi sezon sonuna kadar sürebilirdi. Ama Star, yanlış hamleleriyle izleyiciyi diziden kopardı maalesef. Oysa AB'de 6,5 reyting aldığı bile olmuştu. Gerçekten çok yazık.

Son düzenleme:
Güldüren mizahı farklı tek diziydi gerçekten üzüldüm yazık stara

Star Tv 6 küsür alan ve AB grubunda zirvede yer alan dizisini bitirdi...
Pehhh.

bu sezon ilk bölümüyle hayal kırıklığı yasatmıstı bende . sonra devam etmedim. benim gibiler yüzünden bitmiş olabilir

Benim Kardeş Payı ile ilgili yaptığım haberi niye kilitlediniz beyler?

Star 6 reyting alan diziyi harcadı, yazıklar olsun.

Yazıklar olsun, çok iyi reytingi vardı gün değiştirirediler boşu boşuna diziyi harcadılar.

Star harcadı resmen diziyi sezonun en büyük fiyaskosu oldu...

Abe starcağızım neler yapiyin sen bu aralar lo .ss Ah ah bu kanalı ben yonetcektim ki ne güzel olurdu .ss .ss .ss