'Karakomik Filmler' TV'de İlk Kez TV8'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3475788.jpg

'Karakomik Filmler' (2 Arada ve Kaçamak) TV'de ilk kez TV8'de ekrana geliyor

Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Can Yılmaz'ın yer aldığı 'Kaçamak' ile Cem Yılmaz, Ozan Güven, Cem Davran, Cemre Ebuzziya ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı '2 Arada' filmi TV'de ilk kez ekrana geliyor.

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Karakomik Filmler, TV'de ilk kez perşembe 20.00'de TV8'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
TV8 sonunda farklı filmler yayınlıyor çünkü sürekli Recep İvedik görmekten gına gelmişti. :A Çok iyi gideceğini sanmıyorum ama günü idare eder.

Ve Kırmızı Oda yine kudurtmaya devam etmiş ah canım dizim. :A @Cervantes

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Kırmızı Oda iyi reytingler alsa kuduralım da pestili çıkmış bi dizinin nesine kuduralım :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kırmızı Oda iyi reytingler alsa kuduralım da pestili çıkmış bi dizinin nesine kuduralım :F
Alakasız konularda bile onun adını anıyorsun daha ne olsun. Gizli fanlıktan zaar. :A Gerçi söylediklerin ve yaptıklarının birbiriyle zerre alakası olmadığını biliyoruz ama her gün yeni örnek sunuyorsun izlemesi keyifli oluyor. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Alakasız konularda bile onun adını anıyorsun daha ne olsun. Gizli fanlıktan zaar. :A Gerçi söylediklerin ve yaptıklarının birbiriyle zerre alakası olmadığını biliyoruz ama her gün yeni örnek sunuyorsun izlemesi keyifli oluyor. :A
İlk 20 - 25 bölümü izlemiştim bilmem güzel :A seninde laf yetişmeni izlemek çok keyifli biliyor musun :F

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Cem Yılmaz filmlerinin ilk gösterim hakkı Tv8'de oluyor zaten ama bu filmi yayınlamak için çok geç kaldılar. O yüzden çok ilgi göreceğini sanmıyorum.
TV8 sonunda farklı filmler yayınlıyor çünkü sürekli Recep İvedik görmekten gına gelmişti. :A Çok iyi gideceğini sanmıyorum ama günü idare eder.

Ve Kırmızı Oda yine kudurtmaya devam etmiş ah canım dizim. :A @Cervantes
Karın ağrısı bir türlü geçmedi zaten. :A Alakalı alakasız her konuda Kırmızı Oda ile ilgili yorum yapıyor. :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat