Karakol Çarşamba 23.15'te Başlıyor

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Show Tv'nin yeni dizisi Karakol başlıyor.

Ertan Saban'ın, Behzat Ç.'den de sert bir komiser olan Reşat rolüne can vereceği; Seda Akman, Zeynep Eronat, Ekin Türkmen, Müge Boz, Mustafa Avkıran, Mahir İpek, Levent Özdilek ve Güray Kip'in yer alacağı Karakol 11 Mayıs Çarşamba akşamı saat 23:15'te ekranlarda olacak.

Daha önce Cuma olarak açıklanan dizinin günü Çarşamba'ya taşındı. Bu hamleyle Muhteşem Yüzyıl'ın yüksek reytinglerinden faydalanmak istiyor Show TV. Bu durumdan zararlı çıkan ise Canlı Para oldu. Yarışma, en çok izlendiği zaman dilimi olan Çarşamba 23.15'te artık olmayacak...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Karsisindaki tek rakip Unutulmaz var, ama bence ilk 15'e girer:)

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Katılıyorum. Az izlenen Canlı Para bile çarşamba günleri çok izleniyordu. Bu dizi de ilk 10'a rahat girer. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bana kalırsa A/B'de 3.olacak. Ama olur da dizi çok kötü çıkarsa ve düşük alırsa diye riskli tahmin yapmak istemiyorum :):)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
İlk bölümüyle iyi reyting alsa da sonraki bölümlerde ilk 10'u zor görür. Ama izlemek lazım önce... Tahmin yapmak için 1.bölümü görmeliyiz. İlk bölümüyle Üsküdar'a Giderken'den daha vasat bir performans sergiler. Yani TOTAL'de ilk 15'e, A/B'de ilk 10'a girer.

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Karakol, Çarşamba 23.15'te başlayacak. Canlı Para'nın en iyi akşamından kaldırılması bence çok saçma. Fakat Muhteşem Yüzyıl o akşamın tamamını etkiliyor. (Nasıl ki Şanslı Masa, Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin varlığından yararlandıysa*) Karakol'da Muhteşem Yüzyıl'dan etkilenip A/B'de iyi iş çıkarır. A/B'de Çocuklar Duymasın'ı geçer. Total'de Çocuklar Duymasın'ın altında kalır.
[*Şanslı Masa'nın ayrıca bir şansıda tanıtımlardan ve ilgi çekiciliğinden döndü. Sadece Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin katkısı olduğunu düşünmüyorum.]

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
o saatte bakmam ben o diziye ama ilk bölümünü internetten izliyeceğim ekin türkmen için :)

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Bence 2. sırat olabilir. Hani Karadağlar varken Sırat izlenmemişti, Behzat Ç. varken Karakol izlenmeyebilir. Tabi teaser ve fragmanlar yanıltıcı da olabilir, ilk bölümü izlemek lazım.