Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 25.Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Berabere sonuçlanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
karagumruk-fb-weeb.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 25.Hafta mücadelesinde Fenerbahçe deplasmanda Karagümrük'e konuk oluyor . Zirve hattında 45 puanla liderliği 3.sırada paylaşan Erol Bulut'un öğrencileri, bu maçı kazanarak liderlik yarışında puanları öne geçmeyi amaçlarken 37 puanla 8.sırada bulunan Karagümrük ise puan tablosunda yukarılara tırmanmayı amaçlıyor

İLK 11'LER

Fatih Karagümrük: Aykut, Koray, Roco, Campi, Balkovec, Biglia, Ndao, Durmaz , Bertolacci, Borini, Ademi

Fenerbahçe: Altay, Nazım, Serdar, Szalai, Caner, Ozan, Sosa, Valencia, Osayi, Mesut, Thiam

Saat 19.00'da başlayacak mücadeleyi Halis Özkahya yönetecek. Maçla ilgili yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hocam yalnız önce açan sensin burada beni yiyorsun büyük ihtimalle :A
59 kuralı var fakat, tek başıma açtığımda bile 59 ise mecburen silip yeniden açmak zorunda kalıyoruz kuralı ihlal etmemek adına. :A @Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaaa keşke keşkeee. Şu maç yenilsek o herifin gideceğini bilsem Karagümrük'ü tutarım zaten ama bunlarda o yürek yok.
yalnız ben sizin gibi düşünmüyorum Erol konusunda. bir başarısızlık varsa bu tüm takımı kapsars. GS maçında mutlak golleri kaçırma durumunda Erolun suçu yok. Daha önce gelen teknik direktörler içinde aynısı söylendi. Yeni biri gelse, onun icinde aynısı denecek

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
yalnız ben sizin gibi düşünmüyorum Erol konusunda. bir başarısızlık varsa bu tüm takımı kapsars. GS maçında mutlak golleri kaçırma durumunda Erolun suçu yok. Daha önce gelen teknik direktörler içinde aynısı söylendi. Yeni biri gelse, onun icinde aynısı denecek
Kaç tane mutlak pozisyona girdik Gs maçında? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kaç tane mutlak pozisyona girdik Gs maçında? :A
sanki 3 tane vardi :A hele ilk dakikalarda bos kaleye atmama :mad: o gol gidisati degistirirdi.

bu ne be klavyede türkce yazacagim diye canim cikiyor, aman PC de ugrasamam. böyle olsun :A sonucta konu degil.
PC ye yavas yavas alisiyor gibiyim ama tam degil

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
sanki 3 tane vardi :A hele ilk dakikalarda bos kaleye atmama :mad: o gol gidisati degistirirdi.

bu ne be klavyede türkce yazacagim diye canim cikiyor, aman PC de ugrasamam. böyle olsun :A sonucta konu degil
Galatasaray'ın bizden daha çok pozisyonu vardı :A Son tercihlerini iyi yapsalar ilk yarıdan kopardı maç :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Galatasaray'ın bizden daha çok pozisyonu vardı :A Son tercihlerini iyi yapsalar ilk yarıdan kopardı maç :D
futbolda genelde atamayanlara atarlar durumu oluyor ama yapamadik, gitti puanlar. bu maci muhakkak almaliyiz moral olarak. Yorgun bir takimiz. Bos bos oynadik kupa macini.
------

ben konuyu saat 15.00 gece actim, Tols ise 14.59 ve onu demek istiyoruz. Yorum konusu mactan 4 saat önce acilir en erken. onunkisi 59 olunca silindi, yani o 4 saat 1 dakika erken

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yaaa keşke keşkeee. Şu maç yenilsek o herifin gideceğini bilsem Karagümrük'ü tutarım zaten ama bunlarda o yürek yok.
Böyle teknik direktör değiştirerek başarı gelmez lisede ilk teknik direktörlüğümü yaptığımda çeyrek finalde elendi sınıfa iki takviye geldi yarı final 10.sınıfa yarı final 11.sınıfta finale 1 takviye daha 2 bitirdim 12.sınıfta şanşızlık oldu turnuva iptal edildi
------

Galatasarayda Fatih terim başladığında derbi kazanamamış @12.Adam @xdragxx

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx