Karagül'de Sürpriz Gelişme!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Karagül'de Sürpriz Gelişme!

Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta ve Şerif Sezer gibi isimlerin paylaştı, ilgiyle izlenen dizi Karagül'den izleyicilerine sürpriz var.​

Dün akşam final bölümüyle ekrana gelen dizide tüm düğümler çözüldü ve mutlu sonla dizi finale yürümüş oldu.​

Ancak dizi ekibinden izleyenlerine ufak bir jest yapıldı ve kamera arkası görüntülerinden oluşacak 126.bölümle Karagül - Veda fragmanı hazırlandı.​

Bölüm 24 Haziran Cuma günü yayınlanacak.​

İşte o fragman...​

Orijinal formatta oku

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,196
Puanı
460
bölüm sonrası yayınlansa daha doğru olurdu

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Karagül sağlam senaryosunun ekmeğini yedi bu zamana kadar. O yüzden 4.sezon olmamalıydı doğruya doğru. Ama ilk 3 sezon harikaydı.
Valla benim fikrimce o kadar boş bölümler yayınladı ki 4 sezon hiç bir gelişme olmadan surdu Baran Ebruyu 90. Bölümde ogrendi yani son sezon ozellikle gercekten olmamliydi ama bu her dizi icin gecerli tabi ki 3 sezon ideal

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Valla benim fikrimce o kadar boş bölümler yayınladı ki 4 sezon hiç bir gelişme olmadan surdu Baran Ebruyu 90. Bölümde ogrendi yani son sezon ozellikle gercekten olmamliydi ama bu her dizi icin gecerli tabi ki 3 sezon ideal
4.sezon bile 5 reytingin altına düşmedi bu büyük başarıdır. Finali de neredeyse 6 aldı

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Canım benim totalde neredeyse 6 reytingle veda etti senin EDHO 4.sezonuna gelsin o kadar alabilecek mi bakayım. Ayrıca 4.sezona geçebilecek mi o daha önemli
EDHO'nun bir kere 4 sezonluk bir hedefi yok senaryo ne zaman biterse o zaman final yapar, Avşar Film'i bilmesek inanacağım (Örnek Lale Devri )