Karadayı'da Komik Hata!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Atv'de oynayan 'Karadayı' dizisinin son bölümde tıp literatürüne geçen bir olay meydana geldi. Dizide Yasin karakterini oynayan Rıza Kocaoğlu akciğerinden ve iki böbreğinden vuruluyor; ama Türk doktorları akciğerindeki kurşunu Yasin'in kalbinden çıkarıyor.

Yasin'in vurulma anı

2pq1btk.jpg

Yasin'in ameliyattan sonraki durumu

11c9ide.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,678
Puanı
1,061
Baklava reklamı da yapmışlar. Adama bakan çelimsiz bir şey sanır. :D Belki akciğerinden kalbine sekmiştir. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
komik olmuş :) @beyazsoy gibi detaycı izleyiciler yüzde 1 bile olmadığından göze batmamıştır ama

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Baklava reklamı da yapmışlar. Adama bakan çelimsiz bir şey sanır. :D Belki akciğerinden kalbine sekmiştir. :D
Bencede orda kurşunun nerden girip çıktıgı değil orda bildiğin baklava satişi yapılıyor :F
komik olmuş :) @beyazsoy gibi detaycı izleyiciler yüzde 1 bile olmadığından göze batmamıştır ama
Flashback olmasaydı @beyazsoy zor bulurdu :X Yaz başinda (sezon finalindeki) vurulmayı görmese aklına bile gelmezdi:F

Bi dk yaaa @beyazsoy bandajlı göğüsü ayna yansımasını koymuşssun.:F:F @xemrexxx

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
İyi ki sizden fazla yok @beyazsoy yoksa reytingler yerlerde sürünür :D :D

yok çogu seyirci fark ediyor ama yine izliyor.. hatalar dizinin şanındadır
bende o sesten geçmiştim yoksa diziye dalmış olsam farketmezdim. bu hataların önemi yok seyirci ne hatalara göz yumuyor))) mesela dizinin finalinde mahir kara babam beni kurtarmak için suçu üzerine aldı demişti ama babası ben öldürmedim diye 1 yıldır mahkemede sürünüyordu))) zaten babası suçu kabul etse dizi olmazdı ))))

Bencede orda kurşunun nerden girip çıktıgı değil orda bildiğin baklava satişi yapılıyor :F

Flashback olmasaydı @beyazsoy zor bulurdu :X Yaz başinda (sezon finalindeki) vurulmayı görmese aklına bile gelmezdi:F

Bi dk yaaa @beyazsoy bandajlı göğüsü ayna yansımasını koymuşssun.:F:F @xemrexxx
herhald bulamazdım.. ben finali izlememiştim ki ))) zaten zaping yaparken denk geldi... karadayıyı baştan sonra izlemeyeli çok oldu

ayna olayı seni yanıltmasın koyarken benimde aklıma geldi.. hatta aynayı görmemiştim ayna olabilir mi diye videoyu tekrar izzledim.. sonuç değişmiyor. kamera zaten ters gösterir

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
561
beyazsoy ne zaman geldi @xemrexxx insan haber verir. Bende hata konuları neden azaldı diyordum :F :F

Evet ama hata cidden komik olmuş tebrikler beyaz :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ne hatası ya bunu diziyi çekenler bile farketmemiştir adam nasıl görmüş oha for :D beyazsoy reyiz :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
yok çogu seyirci fark ediyor ama yine izliyor.. hatalar dizinin şanındadır

bende o sesten geçmiştim yoksa diziye dalmış olsam farketmezdim. bu hataların önemi yok seyirci ne hatalara göz yumuyor))) mesela dizinin finalinde mahir kara babam beni kurtarmak için suçu üzerine aldı demişti ama babası ben öldürmedim diye 1 yıldır mahkemede sürünüyordu))) zaten babası suçu kabul etse dizi olmazdı ))))

herhald bulamazdım.. ben finali izlememiştim ki ))) zaten zaping yaparken denk geldi... karadayıyı baştan sonra izlemeyeli çok oldu

ayna olayı seni yanıltmasın koyarken benimde aklıma geldi.. hatta aynayı görmemiştim ayna olabilir mi diye videoyu tekrar izzledim.. sonuç değişmiyor. kamera zaten ters gösterir
Kamera nasıl ters gösterir???

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence dizideki hatalara bu kadar takılı kalınmamalı özellikle Türk dizilerinde. Sonuçta 1 haftada 120 dk. çekmek kolay bir şey değil. Hatalar olması son derece doğal ama dikkat edilmesi gerekir tabii. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...