Karadayı Tüyolar

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,155
Puanı
1,061
ai.tmgrup.com.tr_atv_c_i_space.gifai.tmgrup.com.tr_atv_c_i_space.gif
afbcdn_sphotos_b_a.akamaihd.net_hphotos_ak_frc1_4994_547856875285228_593112040_n.jpg

43.Bölüme ait tüyolar...

"çünkü ayrılık da sevdâya dahil "

Mahir, Feride’nin geçen bölüm sorduğu soruya cevap veriyor.MAHİR : O haysiyetsiz savcıya en yakın sizsiniz. Her an ateş hattındasınız. Sen ona bu kadar yakınken nasıl gel beraber araştıralım derim.

Mahir,Dalyan’ı mekanında ziyaret ediyor.MAHİR : Dalyan abi.. Necdet senim benim sandığımdan daha pis bir herif.. Pasajın basılmasından tut benim vurulmama kadar her şeyin arkasında o var.

Mahir babasıyla da görüşüyor. Nazif hemen anlıyor oğlunun halinden...

NAZİF : Öyle yaralı görünüyor ki gözlerin.. Dilin sussa ne hacet. Yüzünden okunuyor hicranın...

Mahir ve Feride her zamanki mekanlarında “çay bahçesinde”...

Bir de Hakime hanım bu defa kendi rızasıyla bir kanunsuz işe bulaşıyor hem de Mahir ile birlikte...

Ekli dosyalar

• ai.tmgrup.com.tr_atv_c_i_space.gif
    ai.tmgrup.com.tr_atv_c_i_space.gif
    43 bayt · Hit: 48
  • afbcdn_sphotos_b_a.akamaihd.net_hphotos_ak_frc1_4994_547856875285228_593112040_n.jpg
    afbcdn_sphotos_b_a.akamaihd.net_hphotos_ak_frc1_4994_547856875285228_593112040_n.jpg
    63.9 KB · Hit: 47

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bir de Hakime hanım bu defa kendi rızasıyla bir kanunsuz işe bulaşıyor hem de Mahir ile birlikte...

değerli büyüğümüz..)) Süleyman demirel hukukun birkez dışına çıktınmı bir şey olmaz demişti..
hakime hanımda hukuk dışına çıktıysa; ulan mahir ben sana diyeyimsonunda hakime hanımıda kendine benzettin ya!

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,155
Puanı
1,061
Karadayı 48.Bölüm Tüyolar:

Mahir ve Feride her şeyin geride kaldığını düşünüyorlar. Ancak Feride nişanı bozmuş değil…
MAHİR : Sevdam... ömrümün sebebi... sana yemin ettim ben... benim nefesim sensin.. Tek gayem senin yüzünün gülmesi, gözlerinin ışıması...

Songül’ün mezuniyet balosu ve ilk dansı…
İlknur, Erdal'ın yanında işe başlıyor.
Mahir,Feride ve Yasin bir ipucu buluyorlar. Turgut’un cenazesi gömülmeden yetişmeye çalışıyorlar.

Mahir, Feride'nin hala Sinan ile görüştüğünü anlayınca...
MAHİR : Feride bu adamın yanında görmek istemiyorum ben seni ya. Anlamıyor musun kıskanıyorum.

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,155
Puanı
1,061
Karadayi 50.Bölüm Tüyolar

Feride, Yasin ve Songül hakkında Mahir ile konuşuyor.Ama pek fayda etmiyor.Sinan, Feride’nin gözüne girmek için Turgut’u yakalamak istiyor.SİNAN :Kaderini değiştirmek istiyor musun Necdet?NECDET: Nasıl olacak o?SİNAN: Turgut’u bul bana getir.

Mahir’inde Turgut için bir planı var. Ancak en tehlikeli plan, Mahir’in Feride’den ayrılmasını isteyen Mehmet Saim'in planı…Otopsi raporu çıkıyor. Feride, Nazif için yapmak istediklerini Mahir’e anlatıyor. FERİDE : Yarın duruşma öncesi üye hakimlerle bir mütalaa yapıcam.. Ümit ederim neticesinde onları ikna edicem. Ben de senin gibi babanın artık bir gün daha hapiste kalmasını istemiyorum Mahir…

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Karadayı 60. Bölüm Tüyolar

Nazif tekrar cezaevine dönüyor.Yanında Turgut ile…

Turgut : Kaleminin kırıldığını görmek en büyük hayalimdi.Bak sonunda başardım.Hakikaten insan bir şeyi şiddetle arzularsa başarıya ulaşıyormuş. Demek ben oğlundan daha istekliymişim.

Feride ve Mahir, Nazif’i kurtarmak için yeni bir plan yapmak zorunda… Ama Mahir’in planı çoktan hazır…
Mahir : Feride ben bir karar verdim.Babamı kaçırıcam.

Mahir kararını uygulamaya başlamışken, Feride onu vazgeçirmeye çalışıyor. Mahir ise Feride'yi ikna etmeye.
Feride : Ya seninle gelmezsem.Burada kalmayı seçersem.Seninle diyar diyar gezmekten korkarsam.Yine de vazgeçmez misin?
Mahir : Vazgeçemem Feride…

Bu bölüm biri ayrılıyor diziden.Kim olduğunu tahmin edebilecek misiniz bakalım?

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,155
Puanı
1,061
Bu bölüm biri ayriliyor mu :T: offf bir an önce 59.bölümü izlemem gerek ama cok uykum var yarin izliyecegim artik :T:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Karadayı 63.Bölüm Tüyo

Mahir, Akın Hakimi de dava yüzünden öldürdüklerini biliyordur. Feride, Melihin neden öldüğünü bulmaya çalışırken başka gerçekleri bulmaya başlar. Suna'nın vicdanı rahat değildir. Çünkü Melih'in yargıtay başkanı ile konuştuktan sonra intihar ettiğini biliyordur. Suna, Feride'ye söylemek ve söylememek arasında kararsız kalmıştır. Mahir ve Feride bir kez daha adliyeye beraber yan yana el ele girerler. Herkesin gòzleri üzerindedir. Turgut ile Mehmet Saim artık karşı karşıyadır. Turgut, davadan kurtulacağını sanarken ummadığı bir gelişme olur. Mehmet Saim'in planı ile işler iyice karışır. Turgut artık yaptığı pisliklerden kurtulamayacağını anlar ve Mahir'in teklifi gelir aklına. Zira Mahir'in teklifini kabul ettiği anda mehmet saim zor durumda kalacaktır. Bazı şeyler yoluna girmeye başlar. Öte yandan Nazif, oğlunun hapiste neler yaptıklarını öğrenir. Necdet'in aklında farklı planlar vardır. Ayten'in Necdeten dayak yediğini öğrenen Songül'ün içi hiç rahat değildir, ağbisine söyleyip söylememek arasında kararsızdır....

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Karadayı - 73. Bölüm Mahir&Feride Spoiler :

Mehmet Saim ve Necdet’in planlarında bir küçük aksilik çıkıyor ama Mahir, Sinan’ın vurulmasıyla ilgili suçlanıyor yine de…

Feride, Mahir’in suçsuzluğunu ispat etmek için var olan tanığa ulaşmaya çalışıyor. Aslında tanık hepinizin bildiği, Feride’nin de çok yakından tanıdığı biri.

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,155
Puanı
1,061
KARADAYI 82. BÖLÜM TÜYOLAR

Seyis kendi hikayesini anlatıyor İlknur’a…
Ayten boşanmak için Feride’den yardım istiyor.
Belgin, Sosyete ve Seyis’e yeni bilgiler veriyor. Biri de Mahir ile ilgili…
BELGİN :Bir kere o hakime hanımla artık bir alakası yok.. var olanı da bitmiş gitmiş..
SOSYETE Nasıl bu kadar eminsin..
BELGİN :Emin olmasam söylemem..
Feride, Mahir ile ilgili kararını veriyor.
FERİDE : Bunu sana geri vermiycem.. Aramızdaki her şeyin dönüşü olmadan bittiğini kaderimize yazdık.. yüreğimize de yazalım diye.. Sonsuzluğa bırakıcam…
( O yüzük hemen sonsuzluğa gider mi bilmem)
En sevdiğim Songül ile Osman cephesinde pek ir şey yok bu bölüm.. Sadece Nazif babanın bir engeli...

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,155
Puanı
1,061
Karadayı 85. Bölüm Tüyolar:

Her taşın altından çıkıyor bu Belgin…
BELGİN : Yılan’ı niye öldürmedin dedim..
Yasin’in sabrı taşıyor. Osman’ın vay haline…
YASİN: Sana güzellikle anlattık olmadı... Yapıştın lan kıza.. kene gibi... Bu mu lan senin erkekliğin...
Nazif Babanın neden hastalandığını bir kişi anlıyor. Kim olduğunu tahmin edebilecek misiniz?
Feride tam da gitmenin arifesinde kendisinden yardım istemeye gelen birinden Belginle ilgili bazı şeyler öğreniyor.
Ayten, Mahir’e Feride’nin gideceğini haber veriyor. Mahir o tren istasyonuna gider mi dersiniz?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karadayı 85. Bölüm Tüyolar:

Her taşın altından çıkıyor bu Belgin…
BELGİN : Yılan’ı niye öldürmedin dedim..
Yasin’in sabrı taşıyor. Osman’ın vay haline…
YASİN: Sana güzellikle anlattık olmadı... Yapıştın lan kıza.. kene gibi... Bu mu lan senin erkekliğin...
Nazif Babanın neden hastalandığını bir kişi anlıyor. Kim olduğunu tahmin edebilecek misiniz?
Feride tam da gitmenin arifesinde kendisinden yardım istemeye gelen birinden Belginle ilgili bazı şeyler öğreniyor.
Ayten, Mahir’e Feride’nin gideceğini haber veriyor. Mahir o tren istasyonuna gider mi dersiniz?
nazif babanın neden hastalandığıın anlayan kişi bence ysin çünkü oda bu bölüm songulle osmanı fark ediyor gibi görünüyor mahirede söylüyordu fragmanda :-):-):-)