'Karadayı' Dizisi Ödüllendirildi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1433250140.jpg

atv'nin üç sezondur büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Karadayı ödüllendirildi!

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın üstlendiği dizi, Magazin Gazetecileri Derneği'nin 21. Altın Objektif ödüllerinde "En İyi Dizi", "En Başarılı Erkek Dizi Oyuncusu" (Kenan İmirzalıoğlu), "En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu" (Bergüzar Korel) ödüllerini kazandı.

Müzik, televizyon, sinema dallarında 38 farklı kategoride ödüllerin verileceği tören bu akşam gerçekleşecek.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
kacinci odul bu? en son 54 cu almistik)
umarim torene katilirlar

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Tebrikler dizime herşeyi hakediyolar sonunda kadar Forza Karadayı.:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ne guzel) desene sildik supurduk tum odulleri

bu arada bu odule KD 1 sezonundada layik gorulmustuler ama torene katilmadilar
Bunu da ilk benden duyun normalde bu hafta Beyaz Show'a Karadayı ekibi katılacaktı ama set oldukları için katılamayacaklarını açıkladılar. Ay Yapım bunun üzerine Medcezir ekibini gönderme kararı aldı.

Bu haberi ben Cuma gününden beri biliyordum ama Medcezir'den kimlerin katılacağı kesinleşmediği için konusunu açmadım. @Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bunu da ilk benden duyun normalde bu hafta Beyaz Show'a Karadayı ekibi katılacaktı ama set oldukları için katılamayacaklarını açıkladılar. Ay Yapım bunun üzerine Medcezir ekibini gönderme kararı aldı.

Bu haberi ben Cuma gününden beri biliyordum ama Medcezir'den kimlerin katılacağı kesinleşmediği için konusunu açmadım. @Yiğitt
Ben iki hafta önce Medcezir'in sitesinde bir yorumda görmüştüm, ama yoruma göre konu açamadığımdan geçmiştim. :D İşte sitede gördüm o gün ben de. :X

Sezon finalinede Karadayı ekibi gelsin. :X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben iki hafta önce Medcezir'in sitesinde bir yorumda görmüştüm, ama yoruma göre konu açamadığımdan geçmiştim. :D İşte sitede gördüm o gün ben de. :X

Sezon finalinede Karadayı ekibi gelsin. :X
Karadayı ekibi daha önce hiç katılmadı katılsalardı iyiydi. :( Gerçi Medcezir ekibide candır. :)