Karadayı 78.Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ohaa Mahir napmiş :F:F Asıl adını şimdi duyurdu :F:F

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
keyifli sahne oldu
bolumu hem begendim hemde bazi sahneleri gereksiz buldum ama begendigim kisimlar coktu) gecen bolume gore daha iyiydi

Mahir&Feride sahnesi azdi ama bence guzeldi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Karadayi bu haftada düşecektir . diziyi hic izlemedim bu sezon ama senaryo bitmişti gecen sene bu sene de toplanamaz. Tabi savcı saf değiştirip yan diziye geçtiğinden bu diziye büyük darbe vuracaktır

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karadayi bu haftada düşecektir . diziyi hic izlemedim bu sezon ama senaryo bitmişti gecen sene bu sene de toplanamaz. Tabi savcı saf değiştirip yan diziye geçtiğinden bu diziye büyük darbe vuracaktır
Yarın ki reyting için katılıyorum O ses yeni başladi Reaksiyon AB'de yükselişte Ergenler Ulan İstanbul'u izlemiş (TT olmuş) ama 79.bölüm güzel daha heycanlı :X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yarın ki reyting için katılıyorum O ses yeni başladi Reaksiyon AB'de yükselişte Ergenler Ulan İstanbul'u izlemiş (TT olmuş) ama 79.bölüm güzel daha heycanlı :X
Eskilerden tek sen kaldin demek)) nedense karadayi yi hic izleyesim gelmiyor çok kasvetli oldu galiba. Sana zahmet Bu sezonu bi özetle sene

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eskilerden tek sen kaldin demek)) nedense karadayi yi hic izleyesim gelmiyor çok kasvetli oldu galiba. Sana zahmet Bu sezonu bi özetle sene
Aynen tek tabanca kaldım :F Özetlencek bişey yok, Mahir aleme adını duyurmak için 3-5 ayak işleri yapıyor :X Bu akşamki son sahneyle de tam duyurdu zaten :X

yeni diziler yukseliste yarin bakalim nasil sonuclar cikacak
Pazartesi reytingleri en yüksek 7-8'ken yarın kıyamet kopar :X

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Aynen tek tabanca kaldım :F Özetlencek bişey yok, Mahir aleme adını duyurmak için 3-5 ayak işleri yapıyor :X Bu akşamki son sahneyle de tam duyurdu zaten :X

Pazartesi reytingleri en yüksek 7-8'ken yarın kıyamet kopar :X
O ses ab'yi etkiler biraz düşüş olucak gibi görünüyor

Reaksiyon reklamsız mı gitti @beyazsoy kaç kuşak verdi ?

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ab!ye göz dikmişler anlaşılan iyi dizi ama hakkını vermek lazım 1 bölüme biraz bakmıştım beğnmemiştim pek sonra'dan açıldı dizi ama bir Karadayı olmaz tabiki :D

Birde reytingler'de düşük eskisi gibi 10 alan dizi 1tane var
Dizinin tek eksiği kenan. Bir kemanı ya da polati olsa dizi uçar. Karadayi nin tek elinde kalan kenan onun sırtına bindi gidiyor ama kenan bile bir diziyi taşıyamaz

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Dizinin tek eksiği kenan. Bir kemanı ya da polati olsa dizi uçar. Karadayi nin tek elinde kalan kenan onun sırtına bindi gidiyor ama kenan bile bir diziyi taşıyamaz
Aynen Kenan olsa o diziyi uçurur Karadayı geçen sene bitseydi iyiydi ama devam ettirdi Atv istedi galiba yoksa ay yapım bitirirdi 2'inci sene Kenan taşır diziyi reytingleri düşşe düşşe 6-7 arası oynar Kenan olmazsa zaten dizi çekilmez

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Aynen Kenan olsa o diziyi uçurur Karadayı geçen sene bitseydi iyiydi ama devam ettirdi Atv istedi galiba yoksa ay yapım bitirirdi 2'inci sene Kenan taşır diziyi reytingleri düşşe düşşe 6-7 arası oynar Kenan olmazsa zaten dizi çekilmez
dizi bitseydi bile Kenan ara verirdi

3 sezon ask olmadan olmaz( kim ne derse desin..2 sezon boyunca aksiyon ve ask reytinglerde zirveye tasidi simdi sadece aksiyon olsa izlenmezki ( Mahir&Feride aski,uyumu icin izleyenler coktu .1 sezonun ilk bolumlerini hatirlayin ask devreye girince artti reytingler ve tabii Turgut faktoruda vardi.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,193
Puanı
1,061
Dün akşam ki bölüm Dalyan-Karadayı sahneleri ve Boksör Hikmi sahneleri hariç durgun geçti. Birde üst üste iki reklam verildi izleyici kaçtı.

Boksör Hilmi karakteri cuk oturmuş. Cemil Büyükdöğerli böyle bir karakteri çok iyi üstlenmiş.

Yalnız dizide Feridenin halleri çok uzatılıyor. Ek olarak herkes boks sahnesi beklerken ekranın kararması hiç olmadı. Sonrasında Hilminin gelinlikli sahnesi güldürdü.

Artık dizide bu 5 büyük kabadayıyı aktif hale getirsinler. Seyis kaç bölümdür varlık gösteremedi.

Dalyan karakteri dizide 3. Sezona damga vurdu diyebilirim şimdilik. Harika oyuncu.

Kenan'ı daha aktif kullanmaları gerek. Tamam bakışları süper, az ama öz aksiyon sahnelerinde çok iyi ama madem 3. Sezon kabadayılık var bu kadar durgun olmamalı.

Eyvallah bizim diziyi genellikle kadınlar izliyordu reyting o yüzden azaldı ama erkekleri diziye çekmek gerek.

Ayten'in sonu da hayrı alamet değil. Necdet bu bölüm yoktu ama öğrendiğinde neler olur kim bilir.