Karadayı 76.Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
karadayıda akıl oyunu mu var yok a sı bile yok bu da bir aksiyondur sen aksiyondan sadece silah mı anlıyorsun aksiyon heycandır aynı zamanda ezeli ben kaçırmıyodum aşkta vardı ama karadayıda aşktan başka bişey yok
acı hayatı küçümsüyon ama emin ol bu dizinin 100 katı daha güzeldi ve 20 reyting 1 kez de olsa görmüşlüğü var
[HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] da ben zaten aksiyon var demiyorum ama aşk sahnelerine de itirazım yok bu denli.

TNS ile AGB'yi bir mi tutuyorsun Allah aşkına:X şu an AGB olsaydı en düşük dizi 6 reytingle kalkardı 20 reytingle rekor kırıyor denilirdi.#KARADAYI'nın da en azından TNS gibi kıt bi şirketten 12 görmüşlüğü var:X 2-3 senedir o reytingleri hangi dizi(ler) göruyor?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
yav Allah aşkına bi dizi 12 reyting barajına takılı nasıl kalıyor o zaman 1 kez olsun 1 bölüm olsun sıçrayıp 13 alamadı nedeni budur işte açık ve net bi şekidle senin tezin doğru olsa daha da yükselmesi hatta hep yükselmesi lazımdı
Karadayinin bir bolumu vardi bir kizi oldurmustu biri ask olmasa o bolum en az 14 garantiydi bence

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
[HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] da ben zaten aksiyon var demiyorum ama aşk sahnelerine de itirazım yok bu denli.

TNS ile AGB'yi bir mi tutuyorsun Allah aşkına:X şu an AGB olsaydı en düşük dizi 6 reytingle kalkardı 20 reytingle rekor kırıyor denilirdi.#KARADAYI'nın da en azından TNS gibi kıt bi şirketten 12 görmüşlüğü var:X 2-3 senedir o reytingleri hangi dizi(ler) göruyor?
yanlış anlama ama senin izlediğin tarz dizilere bakınca doğal karşılıyorum bu denli aşka bişey dememeni :D
izlenen dizi her türlü kendini belli eder agb zaten ne olduğu belli olmayan bi şirketti
karadayı izlenmiyor demiyorum ki en çok izlenen dizilerden biri ama daha fazlası olması kenanın diğer dizilerinin gerisinde kalması ve benimde ilgimi çekmemesinin nedeni budur

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
yav Allah aşkına bi dizi 12 reyting barajına takılı nasıl kalıyor o zaman 1 kez olsun 1 bölüm olsun sıçrayıp 13 alamadı nedeni budur işte açık ve net bi şekidle senin tezin doğru olsa daha da yükselmesi hatta hep yükselmesi lazımdı
12 reyting TNS ye gore cok iyi.Senaryonun durgunluguna ragmen 12 reyting bile cok fazla.Senaryo durgunlugu derken surekli hapsihaneye girmesini kast ediyorum.Ezel muthis senaryoyla 2 sezon 5 dustu.Karadayi 2 sezonda ilk sezonki gibi reytinglerde devam etti

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yanlış anlama ama senin izlediğin tarz dizilere bakınca doğal karşılıyorum bu denli aşka bişey dememeni :D
izlenen dizi her türlü kendini belli eder agb zaten ne olduğu belli olmayan bi şirketti
karadayı izlenmiyor demiyorum ki en çok izlenen dizilerden biri ama daha fazlası olması kenanın diğer dizilerinin gerisinde kalması ve benimde ilgimi çekmemesinin nedeni budur
Yok yanliş anlamam dizi denen şeyin zaten erkeği kadını olmaz. Sadece bir iki ufak oynamayla seyirci kitlesini belirler o kadar.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
dün izlerken uyuya kaldım :F bölümün başları çok sıkıcıydı, ağlamaktan başka bi şey yapmadılar. :D bülent in atarı şaşırttı, ondan beklenmeyecek bir şey :) avukat abiyle bombayı koyanların nasıl bir bağlantısı var orayı anlamadım :X en son hatırladığım feride nin mahir'e sadece konuşmayacağını ikimiz de biliyoruz deyişiydi ondan sonrası karanlık :F

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Bölüm yaklaşık 150 dakika sürdü ne gerek var süreyi bu kadar uzatmaya ???