Karadayı 112.Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
OSM Fav10 Ligi Şampiyonu
15 Aralık 2011
60,833
33,108
1,061
Elbet Birgün Buluşacağız
Yorumlarınızı Bu Konu Altından Yapabilirsiniz..
Karadayı'da Son 3 !
Bütün kötülüklerine rağmen Mehmet Saim’in ölümü Feride’yi derinden sarsmıştır. Ailesinden yaşayan kimsesi kalmamıştır. Acıyı ve öfkeyi bir arada yaşayan Feride’nin tek dileği kalan bütün suçluların cezalarını çekmeleridir.

Her şeyi başlatan ve elini kolunu sallayarak kötülüklerine devam eden Turgut’un artık yakalanması gerekmektedir. Feride ve Mahir Turgut’un parmak izlerinin peşine düşerler. Turgut da bu sırada kendisini ipe götürecek parmak izlerini bulmaya çalışmaktadır. İzlerin Belgin’de olduğundan emin olmuştur.

Başı iyice belada olan Belgin kaçmaktan başka çaresi kalmamıştır. Yurt dışına gidip izini kaybettirmeyi planlamaktadır. Sahte pasaport çıkarttırmayı başarsa da sınıra kadar onu koruyacak bir güce ihtiyacı vardır. Parmak izlerinin karşılığında Mahir’den yardım ister. Mahir Belgin’in teklifini kabul edip ona yardım edecek midir?

Turgut’un Mahir ve Feride’yi durdurmak için yeni planı nedir? Parmak izleri kimin eline geçecektir?

Yasin’den kurtulan Necdet’in de bir kaçış planı vardır. Ayten ve kızıyla birlikte uzaklara gidip izini kaybettirecektir. Bunun için önce Ayten’i ikna etmek zorundadır. Ayten’in kendisini tehdit eden Necdet’le gitmeye hiç niyeti yoktur bebeği de vermek istememektedir. Orhan’dan yardım ister. Ayten Necdet’ten kurtulmayı başarabilecek midir?


112. bölüme özel twitter etiketi; #tuzak İyi seyirler
 
Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
8 Ocak 2013
41,213
18,456
1,061
Konuya biraz özen gösterseydin acarken keske. @Polat Şaşmaz

Gecen hafta ki bölümü simdi izledim bitirdim. Ölen ölene. Mehmet Saim kolay ölmüs sahsi fikrime göre.

Artik ipler Turgut ve Necdet'i yakalamayi gösteriyor..

Bakalim bu aksam bizi ne bekliyor..
 

Yakamoz-Asi

Emekli
8 Ocak 2013
41,213
18,456
1,061
beyefendinin kalemi kirilmaliydi o sahneler zevkli olurdu simdi turgut yargilanacak ve guya adalet yerini bulacak ama aslinda turgut beyefendinin kuklasiydi
Bassavci'yi öldüren Turgut, aslinda kendi pacasini kurtarmaya calismisti ama Necdet'ten isim isteyerek Mahir'e atacaklardi. Beyefendii'nin asil hikayede sadece Turgut ile is birligi söz konusu ve tabi ki Mahir'den kurtulmak icin yaptigi tüm pislikler.
 

Forumdash

Favori Üye
21 Temmuz 2012
62,917
35,672
1,060
Ölmesini 4 gözle beklediğim kişi ne Turgut ne o, ne bu, ne şu.Tek bir kişi var o da Feride'nin yeğeni[emoji23] [emoji23] Ulan kızın ailesinden tek bağı o kaldı:F(annesinin evlilik dışısını saymıyorum)