Karadayı 107.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
Geçen hafta söylemiştim hizmetlilerden umarım biri vicdana gelir diye.

Vedat gerçekleri açıklıyor.

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
141,050
110,373
1,060
28
Giresun
Bize gösterilen fragmanda Mehmet Saim Bey varmıydı hatırlayamadım. :X
cnm kırsada mehemt saimin sahnesi farklı olur bizim gördüğümüz sahne o sahneyi feridenin sadece kalem tutma kısmı yoktu geçen yıl anlaşılan mahirin kalemi kırılıcak şekilde yazılmıs o sahne ama kalem kısmını silerek değiştirmişler senaryoyu ayoll şu kenanda bir defa mutlu sonla bitsin deli yürekte sevgiliside kendiside öldü acı hayatta sevgilisi öldü
ezelde kendisi bence ölmedi ama sevgilisi öldü genelde kenanın sevdiği kadınlar ölüyor feridede finalde ölmesin sakın :F:F:F

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
cnm kırsada mehemt saimin sahnesi farklı olur bizim gördüğümüz sahne o sahneyi feridenin sadece kalem tutma kısmı yoktu geçen yıl anlaşılan mahirin kalemi kırılıcak şekilde yazılmıs o sahne ama kalem kısmını silerek değiştirmişler senaryoyu ayoll şu kenanda bir defa mutlu sonla bitsin deli yürekte sevgiliside kendiside öldü acı hayatta sevgilisi öldü
ezelde kendisi bence ölmedi ama sevgilisi öldü genelde kenanın sevdiği kadınlar ölüyor feridede finalde ölmesin sakın :F:F:F
Ben mutlu son bekliyorum artık. Çocuklarıda doğar. :)

Yukarıda da yazdım yeterince kişi öldü. Mahir'in de daha önce 2 annesi bir üvey kardeşi ve bir yeğeni ölmüştü.

Yakamoz-Asi

Emekli
8 Ocak 2013
47,185
20,088
1,061
Fragman güzel olmus. Güzel bir bölüm olacak.

O degil de Melih ölürken mektup birakmisti birde bir kutu vardi sanki bir yerlerde sakli, nerede o? @sürgünüm :D

gizem ak

Favori Üye
28 Mayıs 2014
3,780
2,878
360
30
2 fragman cok iyi sonunda Feride babasinin katl olduguna inandi
berguzar cok iyi oyunculuk sergilemis bu arada