Karadayı 115. Bölüm Final Fragmanı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karadayı'yı düşünerek uyuduysam gece rüyama girmiş. :)

Şimdi kafama takılanları sıralayım: Hadi Mahir ölmedi. Aradan geçen yıllarda Nazım Deniz büyüyor, peki Mahir nerede? Çocuğundan ailesinden ayrı kalmak ölümden beter değil mi?

Babası ve Feride'nin gerçekten yaşadığından haberi yoksa çektiği acılar ne olacak?

Medcezir mutlu sonla bitti, Ay Yapım'ın ikinci bir dizisi de mutlu sonla biter mi şüphelerim var.

@Yakamoz-Asi @ABAY_06 @Çiğdem- @gizem ak
cnm mahir öldükten sonra yapılmıyor o zaman atlaması mahir hapisten 5 yıl sonra çıkıcak yanı çocukları 5 yasına geldiğinde mahir dısarı çıkıyor o zaman atlaması mahir yaşıyorken oluyor yani ne olcuaksa hapisten çıktıktan sonra olucak bakalım :-):-):-)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
cnm mahir öldükten sonra yapılmıyor o zaman atlaması mahir hapisten 5 yıl sonra çıkıcak yanı çocukları 5 yasına geldiğinde mahir dısarı çıkıyor o zaman atlaması mahir yaşıyorken oluyor yani ne olcuaksa hapisten çıktıktan sonra olucak bakalım :-):-):-)
Medcezir mutlu sonla bitti. Karadayı'da mutlu sonla biter mi?

Mira'yı öldü gibi gösterdiler finalde ölmedi. Şimdi aynısı Mahir'de de yaşanır mı?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Medcezir mutlu sonla bitti. Karadayı'da mutlu sonla biter mi?

Mira'yı öldü gibi gösterdiler finalde ölmedi. Şimdi aynısı Mahir'de de yaşanır mı?
ben mahirin öldüğüne hiçbir zaman inanmadım cnm dizide öldü göstericekler yanı mahirin ailesi öldü sanıcak ama mahirin son sahnede ortaya çıkmasını bekliyorum ben medcezire göre değilde ezel dizisine göre bu değerlendirmeyi yaptım ezel dizisindede final fıragmanı ezelin mezar taşını gösterdiler ama finalin son sahnesinde ezelin ölmediğini öğrendik karadayıdada benzer senaryo bekliyorum :-):-):-)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Bugun sanirim son set gunuydu ve galiba sehir disinda cekimler yapilmis
Final guzel olsun mutlu ve ya mutsuz bitsede vurucu olsun ama bu senaristlerden pek umudum yok

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmanı dünden beri defalarca izledim ve hala Mahir'in ölmeyeceğini düşünüyorum.

Necdet bence planının kurbanı olacak, ölüm olursa bir o ölür diye düşünüyorum.

Efsanenin finaline 2 gün kaldı. Heyecan büyük...