Karadağ 1 - 2 Türkiye | 2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri 10. Maçı

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Ömür ne asist yaptı be. Kerem'i çok iyi gördü o da en iyi yaptığı işi yaptı.

Ömür sazı resmen eline aldı. Halil'i oyuna sokmaya çalışıyor. Burak çıkıp Serdar girerse bir gol de ona attırır.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok güzel goldü ama yetmez. Umut vermiyorlar daha. Çabuk top kaybı yaşıyoruz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yoldaşlarımla anlık... @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes

Norway.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hollanda gol atmış.
Pek bir anlamı kalmadı ama 2. Olma şansımız daha da yükseldi.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Kerem ve Ömür'ü neden dışarı aldı birisi açıklayabilir mi? Şu Alman Hüseyin Çimşir'i maçtan sonra derhal göndersinler.

Hollanda maçından patladık. Bari Belçika atsın da seribaşı olalım.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Mart ayına kadar bekle dur..

Hayırlısı olsun.

Vikingler güzellik yapaydı iyi olacaktı bee.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kerem ve Ömür'ü neden dışarı aldı birisi açıklayabilir mi? Şu Alman Hüseyin Çimşir'i maçtan sonra derhal göndersinler.

Hollanda maçından patladık. Bari Belçika atsın da seribaşı olalım.
Şu durumun sorumlusu sence gerçekten Kuntz mu? Yani tam şu an onu gönderince her şey çözülecek öyle mi? :A

Şenol Güneş’in Avrupa Şampiyonası ile başlayan korkunç periyoduna rağmen seribaşı olarak play-off aşamasına kaldık, bence gayet başarılı yönetti şu süreci hoca. Üstelik tamamen bu ülkeye yabancı olmasına rağmen, tuttuğunuz takımdan 3-5 oyuncuyu kenara aldı diye şöyle yorumlar yapmayın artık ya. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Seri başı olmamak sıkıntı oldu ama benim beklediğim oldu. Norveçi geçmeyi hak ettik mi fazlasıyla Norveç kendi isteğiyle verdi adeta. Hollanda maçını da takip ettim bir yandan. Sabaha kadar oynasa atamazdı Norveç. Letonya Karadağ hatalarımız var ancak iyi Norveç ve Hollanda ilk iki maç şaşırtan kazançlar da var . Bence iyi yerde bitirdik seri başı işi sıkıntı ama gruba bir İtalya gelirse geçmiş olsun.
------

Şu durumun sorumlusu sence gerçekten Kuntz mu? Yani tam şu an onu gönderince her şey çözülecek öyle mi? :A

Şenol Güneş’in Avrupa Şampiyonası ile başlayan korkunç periyoduna rağmen seribaşı olarak play-off aşamasına kaldık, bence gayet başarılı yönetti şu süreci hoca. Üstelik tamamen bu ülkeye yabancı olmasına rağmen, tuttuğunuz takımdan 3-5 oyuncuyu kenara aldı diye şöyle yorumlar yapmayın artık ya. :A
Şenol Güneş'in son dönem rezilliği oldu ama ilk iki maçta da sürpriz galibiyetler geldi bu da bizi çıkartan bir etken. Kuntz da bence süreci kötü yönetmedi pek sonuç olarak fena yerde bitirmedik.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
İskoçya filan istemeyin benden demesi. Dün Danimarka'yı döverek yendiler. Bu takımın o eşleşmeden çıkma şansı yok. İlla birini isteyecekseniz Rusya deyin. Onda da şans fazla yüksek değil.

Öncelikle seri başı olmadık. Takıma ben geldiği andan beri bir dokunuş yaptığını düşünmüyorum. En önemli sınavı olan Norveç maçını da yaptığı değişiklikler ile verdi. Tek yaptığı olumlu şey Okay'ı takımdan kesmesi oldu. Onun haricinde saçma sapan bir Burak, Kenan ve Hakan takıntısı bunda da devam ediyor. Hamit'in çok fazla etkisi altında kaldığını düşünüyorum. Ondan bağımsız hareket edemeyecekse Aykut Kocaman ve Ünal Karaman gibi iki hoca kenarda bekliyor. Play-off sonrası Kuntz ile devam edileceğini de düşünmüyorum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İskoçya filan istemeyin benden demesi. Dün Danimarka'yı döverek yendiler. Bu takımın o eşleşmeden çıkma şansı yok. İlla birini isteyecekseniz Rusya deyin. Onda da şans fazla yüksek değil.

Öncelikle seri başı olmadık. Takıma ben geldiği andan beri bir dokunuş yaptığını düşünmüyorum. En önemli sınavı olan Norveç maçını da yaptığı değişiklikler ile verdi. Tek yaptığı olumlu şey Okay'ı takımdan kesmesi oldu. Onun haricinde saçma sapan bir Burak, Kenan ve Hakan takıntısı bunda da devam ediyor. Hamit'in çok fazla etkisi altında kaldığını düşünüyorum. Ondan bağımsız hareket edemeyecekse Aykut Kocaman ve Ünal Karaman gibi iki hoca kenarda bekliyor. Play-off sonrası Kuntz ile devam edileceğini de düşünmüyorum.
Bence ne olursa olsun yeni süreçte olacaktır ama katılıyorum biraz bağımsız değil gibi.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Letonya ve Karadağ maçlarında zamanında berabere kalmasaydık, Kuntz'un ilk maçı olan Norveç'i de yenseydik, şu anda birinci olarak direkt giderdik. Kuntz, Norveç maçında yaptığı değişkliklerle maçı galibiyetten beraberliğe taşıdı. Karadağ'ı yendiğimiz bu maça çok kötü başladık, gol de yedik ama Kerem'le golü bulduğumuz an, o an işler lehimize gelişmeye başladı ve Orkun'la ikinci yarıda ikinci golü de bulduk.

Kerem ve Orkun'un gollerini bir kenara bırakırsak, maçın adamı Çağlar. Çizgiden çıkardığı o top olmasaydı ve kritik toplara müdahalesi olmasaydı, şu anda gol üstüne gol yemiş olurduk belki de. Hatta yenilip, belki de Norveç'e karşı avantajımızı kaybedebilirdik. İkinci olmayı ve play-off turuna gitmeyi başardık ama Çağlar detayı çok önemliydi.

Hollanda'nın önünde zirvedeyken, bir anda üçüncü sıraya kadar düştük ve sonuç olarak play-off turu bile şansa kalmıştı. Sonrasında işler lehimize döndü, hatta birinci olma şansımız bile söz konusu oldu. Sonuç olarak birinci olma şansımız zordu, biz de play-off turuna katıldık. Rakiplerimiz de zor, umarım bu zorluğun üstesinden geliriz ama bu oyunla zor olacak gibi. Stefan Kuntz umarım hatalarıından, eski hatalardan ders almayı bilmiştir. Diğer türlü play-off turunu geçme şansımız çok zor olacak gibi.