Kara Para Aşk Video Klip Çalışmaları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
bugün seyrettim bu programı bahar rolunu canlandıran kız enginle aşk yaşıyor haberleri vardı ona elifle enginin uyumunu soruyorlar tuvana nekadar kıskandığını belli etti bence sadece dizide dğeil gerçektede istemiyor bunların anlaşmasını :kiki::kiki: diğer oyuncular enginle tubanın uyumunu överken tuvana hiç bahsetmemeye çalısıyor konuyu başka tarafa çekiyor mayanın tutması önemli falan diye suratıda bir karış asılmış :F
ayol tuba evli ne işi var enginle tuvana kapacak tabi engini sen de kıskançlıktan çatlayacan:F

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
bugün seyrettim bu programı bahar rolunu canlandıran kız enginle aşk yaşıyor haberleri vardı ona elifle enginin uyumunu soruyorlar tuvana nekadar kıskandığını belli etti bence sadece dizide dğeil gerçektede istemiyor bunların anlaşmasını :kiki::kiki: diğer oyuncular enginle tubanın uyumunu överken tuvana hiç bahsetmemeye çalısıyor konuyu başka tarafa çekiyor mayanın tutması önemli falan diye suratıda bir karış asılmış :F
Bende fark ettim onu :A Tuba ve Engin'in adını hiç anmadı işi hemen ekip işine getirdi :D
Sinsirella kaptı gül gibi çocuğu :A

Tuvana Türkay dilinin ucuyla konuşuyor,umarım ilerde sette huzursuzluk çıkarmaz.:)
Huzursuzluk çıkartırsa kendi zararlı çıkar anında uzaklaştırırlar :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende fark ettim onu :A Tuba ve Engin'in adını hiç anmadı işi hemen ekip işine getirdi :D

ben bunların aşk haberlerini gördüğüm konuya sette sıkıntılar çıkabilir demiştim bunu kast etmiştim braz tuvananın elif ömer sahnelerinden rahatsız olduğu ortada bence yüz ifadesinden belli 2.sezon diziden çıkabilir bile bence ömer elif aşkı alevlenirse :kiki::kiki:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Baştan beri millet güzel bulurken soğuk nevalenin teki olduğunu söylemiştim,Tuba'ma kurban olsun.:)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
ben bunların aşk haberlerini gördüğüm konuya sette sıkıntılar çıkabilir demiştim bunu kast etmiştim braz tuvananın elif ömer sahnelerinden rahatsız olduğu ortada bende yüz ifadesinden belli 2.sezon diziden çıkabilir bile bence ömer elif aşkı alevlenirse :kiki::kiki:
İkinci sezon aşk sezonu olacakmış Tuvana hazırlasın kendini diycem de bugünde twitter'da Arda Turan ve Tuvana'yı çok samimi gördüğünü yazanlar olmuş anlamadım ki bu kız kiminle sevgili (b):A

Baştan beri millet güzel bulurken soğuk nevalenin teki olduğunu söylemiştim,Tuba'ma kurban olsun.:)
Tuba'nın tırnağı olamaz Tuvana o estetikli hali ile :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İkinci sezon aşk sezonu olacakmış Tuvana hazırlasın kendini diycem de bugünde twitter'da Arda Turan ve Tuvana'yı çok samimi gördüğünü yazanlar olmuş anlamadım ki bu kız kiminle sevgili (b):A

Tuba'nın tırnağı olamaz Tuvana o estetikli hali ile :)
Bu kız topçu peşinde geçenlerde de Sercan Yıldırım'la birlikteydi.:)