Kara Para Aşk Genel Sohbet

Kaç haftadır Elifin giyim tarzından dolayı gelen bir sürü eleştirilerin üstüne bu haber..

amaa Elifin aksesuarları hakkaten süper çok tarz ve moda olmayı hakediyor.

1.Bölüm bitti.
Aslında ilk 3 bölümü izledim sayılır ama ben takıntılı biriyim ve her bölümü tam anlamıyla izlemem gerekiyor o yüzden ilk bölümü tam 2 saat 4 dakika izleyip bitirdim.
Böylece geriye 10 bölümüm kaldı. Aslında bu çarşambaya yetişmeyi planlıyordum fakat bu hafta değil de haftaya yetişeceğim sanırsam.

Tuba Büyüküstün'ü birçok dizide gördüm ama gözüme hiç bu kadar güzel gözükmemişti? Diziden mi giyiminden mi acaba ?
Gözleri özellikler muhteşem.
Çok tatlı.

Hadi bakalım hızlan biraz yetiş sezon finaline

Tuba her zaman çok güzeldi ama kadının her geçen sene dahada güzelleşme gibi bir özelliği var bu dizide hem oyunculuk hemde güzellik olarak bir başka güzel ve iyi

Dediğim gibi bu çarşambaya da yetişirdim de hiçbir saniyesini kaçırmak istemiyorum.
Yani o konuda takıntılarım var titiz biriyim.

Asi'de de izledim, 20 Dakika'da da baktım fakat bu dizide çok ayrı bir çekiciliği var, çok ayrı bir tatlığı. Gözleri.

Geç olsun güç olmasın ağır ağır geliyorsun
dizi söylediğimiz gibi çok güzel değil mi ama

Geç olsun güç olmasın ağır ağır geliyorsun
dizi söylediğimiz gibi çok güzel değil mi ama
Aynen, doğrudur.
Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden.

Çok beğendim.
Keşke sezon finali gelmeden başlamayı düşünseydim.
Aslında ilk konusu açıldığında başlamayı düşündüm fakat fırsat olmadı.

Oyunculuklar ve senaryo çok iyi. Zaten senaryoyu yazanlar Karadayı'nın senaristleriydi sanırsam.
Oradan da sevmişimdir.

Geç de olsa sende keşfettin diziyi
senin gibi yaz sezonunda da bu diziyi keşfeden çok insan olacağını düşünüyorum

Senaryo çok iyi ve akıcı oyunculuklar çok başarılı Tuba&Engin uyumu şahane bu sezonun en iyi dizisi KPA

Soran olursa önereceğim elbet.

Çok iyi çıkış yaptıkları doğru.

2. Bölüm de bu vesileyle bitti.
Bu bölüm daha da güzeldi. Elif her geçen bölüm gözüme daha güzel gözüküyor.

Kısmetse bugün devam edip 3'ü de bitireceğim.

3.Bölüm bitti sırada 4 yer alıyor. Birazdan ona da sıra gelecek. Fakat bu bölüm inanılmaz güzeldi. Hem komedi vardı hem heyecan, aksiyon. Süperdi. Diziye daha da bağlanmama sebep oldu.

Ömer'in telefonu değişiyor sürekli.

3.bölüm Elif&Ömer'le dolu çok güzel ve özel bir bölümdü izlemesi çok keyifliydi

İlk sarılış, ilk espriler çok kötüydü Elif'in esprileri bunu benim ağzımdan duymak garip olsa da.
Ömer'in Elif'i duvara çekip ben senin yanındayken kimse seni takip edemez ve sana zarar veremez dediği sahne müthişti o sahne unutulmazlarım arasında yerini aldı

Ömer'in Elif'i duvara çekip ben senin yanındayken kimse seni takip edemez ve sana zarar veremez dediği sahne müthişti o sahne unutulmazlarım arasında yerini aldı
Banyo sahnesi abartılı olmuş, izlemeyecektim fakat saniye kaçırmak takını veriyor bana.
O yüzden izledim yani.

Final kısmı da gayet iyidi.

bu akşamı merakla bekliyorum çok güzel olacak

4.Bölüm

Çok sıkıntılı izledim ya internet yüzünden ama şükür bitti. Çok güzeldi yine. Heyecan hiç azalmıyor aksine artıyor. Fakat Ömer'in polis olduğunu öğrendiler şimdi ne yapacaklar?

Atv Avrupa kanalinda 12.bölümün tekrari pazar aksami PT-1'de!