Kara Para Aşk 8.Bölüm Fragmanı

Aslı gıcık filan ama lafı en doğrusundan gönderdi Bahar'a
)
aslı eki biri zaten ama aynı zamanda sğuk bir tip zaten bizim senaryolardaki en büyük sorun zekiler itici güzel sempatik olanlar aynı zamanda saf oluyor zekaya başvurmuyorlar

elif ağlaya ağlaya bizide ağlattı umarım son bulur

aslında diyorum o kadar ağlamasına gerek yok nilüferle o adam evlenecek gibi
Bana göre Metin ve Nilüfer aşkı kötü işleniyor. Bu şekilde devam ederse burdan aşk çıkmaz, saplantı çıkar. Metin ne kadar kötü olursa olsun Nilüfer'e karşı güzel duygular besliyorsa bunun hakkını vermeli.. Aşkta bir olmak vardır, bütün olmak.. Aşkta kişi kendisinden çok karşısındakini düşünür. Hayatı o olur. Eğer aşkta taraflardan birisi karşısındakini değil kendisini düşünüyorsa, kendi çıkarlarına önem veriyorsa o kişi aşıktır demem ben. Metin Nilüfer'i yanında istediği için bu şekilde davranıyor büyük ihtimal. Kim bilir elmasları bulunca annesini, Nilüfer'i alıp kaçmanın derdinde belki.. Aşk bunun neresinde?? Burda söz konusu olan Metin'in istekleri.. Metin Nilüfer'e tutuldu ve ne olursa olsun onu istiyor. İlişki böyle ilerlerse burda aşktan çok saplantı, karşısındaki kişiyi bağımlı yapma ve bencillikten bahsederiz. Peki bütün bu yalanları Nilüfer öğrendiği zaman ne olacak? Samimiyetsiz, yalancı, bencil birine ne hissedilebilir ki?? ''Ben seni hep koruyacağım'' dedi Metin.. Nilüfer'i sevdiklerinden ayırarak mı koruyacak? Onu yalnız bırakarak mı? Onu kendine bağımlı yaparak mı? Böyle mi Nilüfer'in kahramanı olacak yani?

Son düzenleme:
dediklerin doğru şimdi bir saplantı ile başladı ama saplantı tek taraflı değilmidir nilüferde karşılık veriyor gibi senaristler iki kalem oynatıp saplantıyı aşka çevirebilirler hatta metin tayyara cephe bile alabilir ilerleyen bölümlerde bunun sinyalini vermeye başladı gibi ?

dilada azer kötü adamdı bildiğin gibi ama sonunda nettiler naptılar azerden düzelmiş bir vatandaş çıkardılar psikopatı bile iyi insana çevirdiler demekki olay senaryoda bitiyor ben metinle nilüferin yeni bir aşka yelken açacaklarına dair ipuclarını gördüm

Ben Nilüfer ve Metin arasında bir aşk yazsınlar taraftarıydım zaten.. Ama bana göre bu işi kotaramadılar. Bilemiyorum belki ilerleyen zamanlarda telafi edilir, daha sağlam bir aşk hikayesi yazılmaya başlanır.

Ben Nilüfer ve Metin arasında bir aşk yazsınlar taraftarıydım zaten.. Ama bana göre bu işi kotaramadılar. Bilemiyorum belki ilerleyen zamanlarda telafi edilir, daha sağlam bir aşk hikayesi yazılmaya başlanır.
aslında dizinin en güzel kızı bahar ama nedense rolü çok az ben seyirci olarak bahar karakterinin daha çok yer almasını istiyorum

aslında dizinin en güzel kızı bahar ama nedense rolü çok az ben seyirci olarak bahar karakterinin daha çok yer almasını istiyorum
Kendi eliyle sevdiği adamı kaybedecek farkında değil.
Bahar'ı pek göremedik bu bölüm hele Tuba-Tuvana sahneleri bol olsun gözüm şenleniyor.

Kendi eliyle sevdiği adamı kaybedecek farkında değil.
Bahar'ı pek göremedik bu bölüm hele Tuba-Tuvana sahneleri bol olsun gözüm şenleniyor.
bahar kendisine balta sapı gibi bir adam bulmuş onu güya şirkettte etkili yetkili kişi yapıp şirketi soyacak çok uzun vadeli düşünüyor bence gereksiz bir senaryo zorlaması oysa bahara bir sürü rol bulunabilirdi

Dizide en sinir karakter Bahar yakında çok sinir etcek bizi belli Tayyar amcam bile o halleriyle daha sempatik.

Tayyar amcam diyince aklıma Hannibal geldi hiç konuşamadık.Ne oldu izlemeyi bıraktınmı yoksa?

Dizide en sinir karakter Bahar yakında çok sinir etcek bizi belli Tayyar amcam bile o halleriyle daha sempatik.

Tayyar amcam diyince aklıma Hannibal geldi hiç konuşamadık.Ne oldu izlemeyi bıraktınmı yoksa?
ikinci sezon bölümüde izledim, son bölümü daha izlemedim.. izliyorum yani o diziyi asla bırakmam muhteşem gidiyor

ikinci sezon bölümüde izledim, son bölümü daha izlemedim.. izliyorum yani o diziyi asla bırakmam muhteşem gidiyor
Yahu kaçıncı bölümdesin onu söylesene?
Dokuzuncu bölüm çıkmış gece izleyeceğim.
Aynı benim gibi Berkan ve Forumdash'da bayılarak izliyor,geride kaldıysan yetiş biran önce bize dizi müthiş ilerliyor.
Hannibal reyiz hastasıyız.

ikinci sezon 7. bölümdeyim

dizide güzelliğin (tuvana) ve asaletin (neboş) öne çıkmasını bekliyoruz artıkın
@destere

O meçhul sahneyi söylüyorum;

Namlunun ucunda Ömer vardır. Ömer'in abisi Hüseyin kendi canını riske atarak Ömer'i kurtarmıştır. Ancak kendisi namlunun ucundaki merminin hedefi olmuştur.

Bu kargaşanın ardından Metin, Nilüfer'i kaçırır.

Metin, Nilüfer'i kaçıracak diyorsun da set resimlerinde Nilüfer'in serbest bırakıldığını(kurtarıldığını) görmüştük.

Metin, Nilüfer'i kaçıracak diyorsun da set resimlerinde Nilüfer'in serbest bırakıldığını(kurtarıldığını) görmüştük.
Sürprizler, sürprizler, sürprizler
Sağ gösterip soldan vuran bir dizi KPA, flashback olamaz mı o set görüntüleri