Kara Para Aşk 42. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tadında bitirilmeli. Yeni sezona işlenecek senaryo yok. Elif ve Hüseyin yüzleşmesi güzeldi. Ne yaptı son sahnede makası soktu mu acaba? Suçu Ömer üstlenir, böylece sezon başındaki fragman gerçekleşmiş olur.
ömere suc atmak kolayda hüseyin görevinin basına nasıl geçecek umarım mantıklı bir senaryo ile görevinin başına geçer :-):-):-)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ömere suc atmak kolayda hüseyin görevinin basına nasıl geçecek umarım mantıklı bir senaryo ile görevinin başına geçer :-):-):-)
Ortada delil yok. Günümüzde AKP ve Cemaatçi polislerin yaptıkları yanlarına kaldı. Dizi de Türkiye'nin özeti. Hak hukukmu var sanıyorsun ülkede. Diyeceğim o ki Hüseyin elini kolunu sallayarak görevinin başına döner.

Son olarak şunu paylaşayım. 42.Bölümden Elif Denizer güzelliği. :love1:

CCqT6ZYW0AIz9F_.jpg

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060
Ortada delil yok. Günümüzde AKP ve Cemaatçi polislerin yaptıkları yanlarına kaldı. Dizi de Türkiye'nin özeti. Hak hukukmu var sanıyorsun ülkede. Diyeceğim o ki Hüseyin elini kolunu sallayarak görevinin başına döner.

CCqT6ZYW0AIz9F_.jpg
elifin güzel olmadığı an varmı ki ya

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

CCqT6ZYW0AIz9F_.jpg
nasıl yanına kar kaldı yurt dışına kaçan erdoğan'ın ofisine böcek yerleştiren iki polis romanyada (mitin takibiyle) yakalıp getirildi. rahat 500 e yakın polis içerde yakında 3500 polis amiri emekliye sevk edilecek. bu yanlarına kar. polisleri bırak. Mehmet baransunn ve TÜBİTAK Başkanı ve başkan yardımcı tutuklandı TÜBİTAK'a sahte yollarla giren 150 paraleli görevden alındı. (balyoz, Ergenekon, böcek davalarında sahte belge üretmekten) hatta 17 aralıkta bilim ve sanayi bakanın damadı sahte belgeyle TÜBİTAK'a girmişti bakan da damadı görevden alındı))) daha sayayım mi)))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060

CCqT6ZYW0AIz9F_.jpg
türkiyede hukukmu yok onca polis suçsuz yere boşuna hapse
girmedi sanırım neyse..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayol bunlarla benim çenem bir mi ben eğlence için çene yapıyom bunlar şubuoyu övmek için :F vallahi kimseyi övmek için 4 saatte 100 den fazla tweet atamam :F
muhteşem yüzyılı ve meryemi övmek için nekadar çene çaldığını kimse bilmiyor sankı cnm hahaha :F:F:F

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
42.bölüm final sahnesi Elif & Hüseyin.

@-potterhead- Sen hiç gelipte yorum yapma zaten. :(
Kusura bakma @sürgünüm zaten eskisi kadar aktif değilim ben ve ne yalan söyliyim forumda KPA istemiyorum, mutlaka sinir bozan biri oluyor :)
Sahneye gelince Tuba mükemmel iş çıkarmış oyunculuk performansı olarak hatta bu sezon en iyi oynanan sahnelerden biriydi çok beğendim. Beğenmeyen olduysa bi şaşırırım artık :F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
42.bölüm final sahnesi Elif & Hüseyin.

@-potterhead- Sen hiç gelipte yorum yapma zaten. :(
Kusura bakma @sürgünüm zaten eskisi kadar aktif değilim ben ve ne yalan söyliyim forumda KPA istemiyorum, mutlaka sinir bozan biri oluyor :)
Sahneye gelince Tuba mükemmel iş çıkarmış oyunculuk performansı olarak hatta bu sezon en iyi oynanan sahnelerden biriydi çok beğendim. Beğenmeyen olduysa bi şaşırırım artık :F
Senin gibi adamı, gül gibi çocuğu forumdan soğutanlar utansın. :)

Sen yine de gel arada. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
kız @Çiğdem- bana yine taş gelmiş neyse bu vesileyle konudaki son sahne videosunu izledim sema-eylem gerçekten yazmayı bilmiyor ya da boşvermişler:) buarada tuba çok robotik oynamış mimiği geçtim elini kolunu bile kullanamıyor ya da garip kullanıyor bizim beden eğitimi dersinde hocanın verdiği komutla oynatmamız gibi sanki:) @Harunnn60 @cookies