Kara Para Aşk 23.Bölüm Fragmanı

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Olaylar iyice hız kazandı Metin'i annesi ile tehdit edecekler ve Metin konuşmayacak bence bu sayede Tayyar yırtacak
Tayyar-Elif yüzleşmesi de yaşanmış.İlerleyen bölümlerde Tayyar Elif'e babasının katilinin Hüseyin olduğunu söyleyebilir

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
fankafaların oylatıyla şişirdii ödülleri örnek verme bana :F
Sanırsın [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'nın fanı çok:F Sen dalga geçmiyormuydun facebook'taki beğenme sayısıyla??? Facebook'ta en az beğenilen diziler arasında ama en çok izlenen ve en çok ödül alan dizi:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061
Sanırsın [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] 'nın fanı çok:F Sen dalga geçmiyormuydun facebook'taki beğenme sayısıyla??? Facebook'ta en az beğenilen diziler arasında ama en çok izlenen ve en çok ödül alan dizi:X
önemli olan işlevi :F sana bir sır vereceğimin de face sayfası 200 bini bulmamşıtı ama sosyal medya yıkıliyidi:A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ömer abisine Metin'in annesinin Bulgaristan'da olduğunu söylemiş, Metin'i annesiyle tehdit edecekler belli ki. Metin'de Ömer'e annemi kurtar Tayyar'ın suçlarını itiraf edeyim diyecektir.. Elif'e bravo Tayyar'a tokat atma cesaretini gösteriyor.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bazilari Omeri Karadayida Mahiri oldugu gibi saat kurtaracak diyor ..ben sanmiyorum bu artik cok komik olurdu

vurulma bolum sonunda olacak galiba

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
bazilari Omeri Karadayida Mahiri oldugu gibi saat kurtaracak diyor ..ben sanmiyorum bu artik cok komik olurdu

vurulma bolum sonunda olacak galiba
Bende sanmıyorum ve istemiyorum da böyle bir durumu :)

Bu arada Ömer 2 yerinden vurulmuş
B1hsG5mIEAArZ4C.png