Kara Kartal Zirvede. | Kayserispor 0 - 2 Beşiktaş | STSL 20-21 Sezonu - 16. Hafta Maçı

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images - 2021-01-03T185731.125.jpeg

Beşiktaş büyük bölümü golsüz geçen maçı son dakikalarda attığı iki golle kazandı. Bu sonuçla siyah beyazlılar liderliğe yükseldi. Mücadelenin 13. dakikasında Mensah penaltı vuruşundan yararlanamadı.

Goller: 89' N'koudou (P), 90+6 Hasic
Kırmızı Kart : 90+10 Miguel Lopes

Kayserispor - Beşiktaş ilk 11'ler:

Kayserispor:
Doğan, Aziz, Sapunaru, Kolovetsios, M. Lopes, Ackah, Campanharo, Lennon, Pedro Henrique, Kvrzic, Kanga

Beşiktaş: Ersin Destanoğlu, Rosier, Vida, Welinton, N'Sakala, Josef, Larin, Mensah, Atiba, N'Koudou, Güven Yalçın

Maçla ilgili yorumları buradan yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vuracağını belli etti kalede de İsmail Çöpe kovası yok. Atiba hiç dinlendirmiyor. Rıdvanı dinlendiriyor veya neden oynatmıyor bilmiyorum. Ghezzal da yok gol atmak da zorlanabiliriz.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mensah çıkıp Necip niye giriyor?
------

Penaltı olmasa sabaha kadar oynansa atamazdık
------

Şu Hasic gol attı ya acayip mutlu oldum

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beşiktaş'a geçen hafta taç olayı, bu hafta verilen tartışmalı penaltılar... GS maçına az kaldı, üst üste böyle tartışmaların olması bizim adımıza olumlu olacak gibi. Ne kadar fazla algı o kadar fazla dezavantaj. BJK böyle devam ederse 2017-19'deki lobimizi devreye sokmak zorunda kalacağız BJK'ye karşı... :A

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Beşiktaş'a geçen hafta taç olayı, bu hafta verilen tartışmalı penaltılar... GS maçına az kaldı, üst üste böyle tartışmaların olması bizim adımıza olumlu olacak gibi. Ne kadar fazla algı o kadar fazla dezavantaj. BJK böyle devam ederse 2017-19'deki lobimizi devreye sokmak zorunda kalacağız BJK'ye karşı... :A
Bu algıdan ben de rahatsızım net 2 penaltı bence hadi diyelim değil öyle kimsenin yüzde yüz penaltı değil diyeceği pozisyonlar değil. 2 penaltı var diye hakem bizi destekliyor oluyor. Zaten 2. penaltı Cüneyt Çakır çağırdı verdi. Sivas maçında da bence çıktı ama o pozisyonda kimse emin olamaz çünkü iz düşümü önemli ve böyle bir tespit yapacağın bir kamera yok. Beşiktaş taraftar olarak da medyada da sosyal medyada da sayıca az diye üstüne gidiliyor. Sivas maçına kadar her hafta net hakem hataları oldu bazıları kazandık diye hiç bahsedilmedi bile Sergen Yalçın konuşuyor diye çoğunun zoruna gitti.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Orta sıralarda dolansak hiçkimse bir tanesini bile tartışmayacaktı. Tartışılacak bir şeyleri yok zaten, hepsi de net pozisyonlar. :F

• Beğendim
Reactions: Gerekli24