Kara Ekmek, Yeni Sezon Onayı Aldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
thumbnail_1430564501.jpg

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kara Ekmek'ten sevindiren haber sonunda geldi!

Kanal ile Limon Film arasında yapılan anlaşmalar sonucunda, başrollerini Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Ushan Çakır ve Altan Erkekli gibi isimlerin paylaştığı dizinin gelecek sezonda da devam etmesine karar verildi.

Zorlu bir günde ekranlara gelmesine rağmen iyi reytingler alıp kanalının yüzünü güldüren yapım, bu başarısı nedeniyle yeni sezonda da yayınlanmaya hak kazandı. Sezon ortasında yayın hayatına başlayan dizinin bu yüzden sezon finalini diğer yapımlara göre biraz geç yapması bekleniyor.

Kara Ekmek, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de ATV'de!

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Sevindim, diziyi düzenli izlemiyorum ama izleyince de sarıyor :) Asiye-Çetin ikilisi süper, diğer oyunculuklar da gayet iyi.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Neden öyle dedin ki, Atv'nin elinde hiçbir şey kalmadı. Kara Ekmek'in de ABC'si iyi :X
atv reyting operasyonu bekliyor yeni sezona doğru agb ye operasyon yapan polisler tutuklanacak. bir de o benim hayatım gibi olur beklentisi var. onlarda yaz arasından sonra yükseldi. malum senaristler boşlukta dizi hakkında daha sağlıklı düşünüyor. öyle olur mu hesabı var. ama benim kanaatim dizinin çok eksiği var. ve bu eksikte senaristler ısrar ediyor. yeni hikaye de pek iç açıcı gözükmüyor

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
yeni sezonda devam edecek diyor sen ne diyosun
kaç bölüm oldu kaldırmak isteseydi atv de çoktan
kaldırırdı diziyi:-)
yine yanlış anladın. yeni sezon başladıktan sonra yükselmezse kaldırır dedim cuma önemli gün daha iddialı dizi koyar kara ekmek başka güne gider

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
atv reyting operasyonu bekliyor yeni sezona doğru agb ye operasyon yapan polisler tutuklanacak. bir de o benim hayatım gibi olur beklentisi var. onlarda yaz arasından sonra yükseldi. malum senaristler boşlukta dizi hakkında daha sağlıklı düşünüyor. öyle olur mu hesabı var. ama benim kanaatim dizinin çok eksiği var. ve bu eksikte senaristler ısrar ediyor. yeni hikaye de pek iç açıcı gözükmüyor
Sen de senaryo yaz, görelim seni. Oturduğum yerden ben de atıp tutarım. Eksikleri var, ama onlar da gelecek sezon kapanacaktır.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sen de senaryo yaz, görelim seni. Oturduğum yerden ben de atıp tutarım. Eksikleri var, ama onlar da gelecek sezon kapanacaktır.
merak etme yazıyorum. yazmasam bu kadar rahat konuşmam)))
hee pardon ya olabilir ama sanmıyorum kara ekmek
sevildi daha devam eder başka güne koymaz atv
3-4 reyting pek parlak değil araya zaman da girince sezon başı diziler dökülüyor

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

3-4 reyting pek parlak değil araya zaman da girince sezon başı diziler dökülüyor
Her şeye bir kulp bulana kadar senaryona yoğunlaş derim. Millete laf edeceğine sen de yazdığın senaryo ile ekrana çık, bakalım neler olacak?

3-4 reyting belki parlak değil, ki Kara Ekmek 3 almıyor. Ama Karagül karşısında ABC1'de 5'i geçtiği de oldu. Bu yüzden başarılı bir dizi oluyor.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Her şeye bir kulp bulana kadar senaryona yoğunlaş derim. Millete laf edeceğine sen de yazdığın senaryo ile ekrana çık, bakalım neler olacak?

3-4 reyting belki parlak değil, ki Kara Ekmek 3 almıyor. Ama Karagül karşısında ABC1'de 5'i geçtiği de oldu. Bu yüzden başarılı bir dizi oluyor.

olur bas ustune))) onemli olan AB, abc eskinin totali dıyebıiırız reyting pastası ağırlıklı olarak AB ye gore dağılır

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

karagül ve medcezir karşısında iyidr bence bu ratinglerle ikinci
sezona devam edilecekse sevilmiştir demektir;);)