Yaşam Kar

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seneler seneler sonra adam akıllı yağarak İstanbul’a huzur vermiş olan doğa harikası. Yazın cehennem sıcağı günlerinde şu anki huzuru çok arayacağız, bakar bakar yad ederiz artık bu güzel günlere….

2DC5E93B-7F5F-4DF5-BA31-FBB3C844B89F.jpeg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@Tolstoyevski bu sefer doyduk bence :A Bursa'da da nerdeyse bir haftadır var hâlâ da yağıyor :A İstanbul'da isen hâlâ zaten orada trafiği mahvedecek kadar yağdı:A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski bu sefer doyduk bence :A Bursa'da da nerdeyse bir haftadır var hâlâ da yağıyor :A İstanbul'da isen hâlâ zaten orada trafiği mahvedecek kadar yağdı:A
Yok ben doymadım. Dünya gözüyle yaz ayında bile kar yağdığını görmek istiyorum, gün gelir Temmuz’da bile İstanbul’a kar yağarsa anca o zaman tatmin olurum. :A

Sıcak havaya ve yaz mevsimine lanet olsun… @Yiğitt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yok ben doymadım. Dünya gözüyle yaz ayında bile kar yağdığını görmek istiyorum, gün gelir Temmuz’da bile İstanbul’a kar yağarsa anca o zaman tatmin olurum. :A

Yaz sıcağı ayrı o biraz zor belki ömürde bir kez görürüz :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yaz sıcağı ayrı o biraz zor belki ömürde bir kez görürüz :A
Bugünler de geçecek, tekrardan yastığımız ter içinde sabahlara uyanacağız... Masmavi açık havalarda dolaşacağız, sıcakta yapış yapış olacağız, montları üstümüzden atıp rahat rahat dolaşacağız... Yaza çok çok az kaldı...

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Seneler seneler sonra adam akıllı yağarak İstanbul’a huzur vermiş olan doğa harikası. Yazın cehennem sıcağı günlerinde şu anki huzuru çok arayacağız, bakar bakar yad ederiz artık bu güzel günlere….
Yazin da çok güzel, kışın da giden geleni aratıyor. :A
Kar görmek, kara basmak beni aşırı mutlu ediyor. :bhr: