NOW Kanunsuz Topraklar - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Okul milletin psikolojisini bozmuş artık :A #EğitimYasaklansın insanlığı öğretmedikleri sürece öğretilen bilgilerin bir önemi yok bence :A

Bizim sıpanın okula değil ki derdi en yakın arkadaşı ile aynı okulda değil ondan onun olduğu okulada müdür alamam doldu diyo ne yapacağımızı şaşırdık :D

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İnsanlar kendilerini geliştirebilir :A
Uğur Güneş'in kendisini geliştirebileceğini sanmıyorum, o soğuk ifadesi hiç geçmeyecek gibi. Bazı şarkıcılarda da durum aynı, Mehmet Erdem mesela. O da çok soğuk duruyor, sahne hakimiyeti yok ve yıllardır hep aynı. Bazıları da geliştiremez. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Uğur Güneş'in kendisini geliştirebileceğini sanmıyorum, o soğuk ifadesi hiç geçmeyecek gibi. Bazı şarkıcılarda da durum aynı, Mehmet Erdem mesela. O da çok soğuk duruyor, sahne hakimiyeti yok ve yıllardır hep aynı. Bazıları da geliştiremez. :A

Hiç soğuk ifadesi yok bu dizide muhteşemdi çarşamba akşamı sırf sadece Uğurun oyunculuğu konuşuldu ya :Dki bu diziyi izlemeden yorum yapmanda yanlış

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hiç soğuk ifadesi yok bu dizide muhteşemdi çarşamba akşamı sırf sadece Uğurun oyunculuğu konuşuldu ya :Dki bu diziyi izlemeden yorum yapmanda yanlış
Yakışıklı olmak önemli işte, oyunculuğunun önüne geçebiliyor, yani her şeyiyle muhteşem bir oyuncuya dönebiliyor oyuncu. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Yakışıklı olmak önemli işte, oyunculuğunun önüne geçebiliyor, yani her şeyiyle muhteşem bir oyuncuya dönebiliyor oyuncu. :A

Dediğimi yanlış anlamışsın araf beycim ben yakışıklılık değil oyunculuktan bahsettim bölümü izlerken tüm twiiter ahalisi olarak Uğurun oyunculuk perfomansını konuştuk hiç yakışıklı falan bile denmedi hatta yakışıklılık değil oyunculuk önemli burda :Dsen bu diziyi izlemeden geliştiremez diye yorumladın ona dedim yakışıklılıktan bahsetmedim Uğur gerçekten harika bir oyuncu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dediğimi yanlış anlamışsın araf beycim ben yakışıklılık değil oyunculuktan bahsettim bölümü izlerken tüm twiiter ahalisi olarak Uğurun oyunculuk perfomansını konuştuk hiç yakışıklı falan bile denmedi hatta yakışıklılık değil oyunculuk önemli burda :Dsen bu diziyi izlemeden geliştiremez diye yorumladın ona dedim yakışıklılıktan bahsetmedim Uğur gerçekten harika bir oyuncu
Şu konuda anlaşamıyoruz, "bence" demiyorsun. Ben şahsi fikrimi söylüyorum sadece, herkese göre değişir bu konu. Bence öyle, sence öyle, yani kişiden kişiye değişir. Ben sadece eleştirimi belirttim, @Maskeli Fedai sağ olsun, tartışma çıkardı. Ayrıca boş ver benim fikrimi, bir önemi yok. Sence öyledir yani, bence değil. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Şu konuda anlaşamıyoruz, "bence" demiyorsun. Ben şahsi fikrimi söylüyorum sadece, herkese göre değişir bu konu. Bence öyle, sence öyle, yani kişiden kişiye değişir. Ben sadece eleştirimi belirttim, @Maskeli Fedai sağ olsun, tartışma çıkardı. Ayrıca boş ver benim fikrimi, bir önemi yok. Sence öyledir yani, bence değil. :D

İyi de tartışmıyoruz sadece konuşuyoruz burda :D bence demedim çünkü kasettiğimi yanlış anladın onu açıklayacağım için bence yi eklemedim yorumumum başına

• Beğendim
Reactions: Araf

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kuruluş ve Sadakatsiz TT olmaya başarmış bu dizi olamamış bakalım yarın reytingleri merakla bekliyorum eğer yükseliş yaşamazsa işi zor olacak.