Kanunsuz Topraklar'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kg42qb5.

Kanunsuz Topraklar'ın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Gold Film'in, senaristliğini Zülküf Yücel'in, yönetmenliğini Faruk Teber'in üstlendiği dizinin kadrosunda; Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin yer aldığı dizinin ilk bölümü 29 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Kanunsuz Topraklar, ilk bölümüyle 29 Eylül Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
FOX için en önemli hafta olacak gibi, o zamana İmkansız'ın teaserı çekilse de tüm hafta dizilerin aralarında verseler bari. :A Gerçi bunda vermeseler de olur hüsrana uğrasın bu dizi. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
22 Eylül Çarşamba başlasaydı ya neden bir hafta geç geliyor, zaten tanıtımlar çok önceden çıkmıştı. Çekimler de önden gidiyor, keşke başlasaydı diyorum bu haftaya. :(

Büyük merakla bekliyorum, tutacak bir iş olacak kesinlikle. :Z (Yapım, senarist, yönetmen bana Hanımın Çiftliği havasını hatırlattı, ayrı bir heyecan duyuyorum.)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aslında 15'i veya 22'sinde başlasa daha iyi olurdu ama FOX tüm yeni dizileri üst üste yığmayarak doğru bir karar veriyor aslında. Mesela bu hafta UŞM'ye ayrıldı, gelecek hafta EHHŞ tekrarlarına, sonraki hafta da tamamen bu dizinin tekrarlarına yoğunlaşılır o yüzden mantıklı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben İçimizden Biri'nden sonra şansım kapandı dedikten sonra dizileri silip süpürmeye başladım. :A Gerçi korkuyorum Allah böyle bol bol verecek de İmkansız elden gidecek diye. :A
İmkansız kim bilmem ama kısmet :A FOX dizisi ise bana nasip olur belki :A en son Aşk Mantık ve İntikam aldım ama ondan öncesi sonrası birşey kapamadık :A neyseki Kardeşlerim var ve arada adım görünüyor o bölümde :A başkada kalmadı birşey :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İmkansız kim bilmem ama kısmet :A FOX dizisi ise bana nasip olur belki :A en son Aşk Mantık ve İntikam aldım ama ondan öncesi sonrası birşey kapamadık :A neyseki Kardeşlerim var ve arada adım görünüyor o bölümde :A başkada kalmadı birşey :A
O da FOX dizisi. :A Neyse yayın tarihi haberleri çıktığı gibi dualara başlasak işe yarar bence ya. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O da FOX dizisi. :A Neyse yayın tarihi haberleri çıktığı gibi dualara başlasak işe yarar bence ya. :A
Gerçi hafta içi her dizi artık benim için zor olacak. İş hayatım başlıyor :A o saatte evde olmazsam yolda boş yere şansımı denerim araba yerine otobüsü almışsam :A saatler geriye alınmadan tüm diziler yayınlansa bari :A 4 bana hiç mi hiç uymaz. Sizin 6 oluyor :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Gerçi hafta içi her dizi artık benim için zor olacak. İş hayatım başlıyor :A o saatte evde olmazsam yolda boş yere şansımı denerim araba yerine otobüsü almışsam :A saatler geriye alınmadan tüm diziler yayınlansa bari :A 4 bana hiç mi hiç uymaz. Sizin 6 oluyor :A
Ben de bugün eve gelince aklıma geldiğinden konuyu bir yarım saat kala falan hazırlamıştım, onda riske atmamak için önceden hazırlarım. :A Tek tek tüm rakipler elense bari. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de bugün eve gelince aklıma geldiğinden konuyu bir yarım saat kala falan hazırlamıştım, onda riske atmamak için önceden hazırlarım. :A Tek tek tüm rakipler elense bari. :Z
Hafta sonuna umut bağlarım artık :A ama geçende dedim, zamanında heves alındığı için artık kaybetmek bile zevkli geliyor :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aslında 15'i veya 22'sinde başlasa daha iyi olurdu ama FOX tüm yeni dizileri üst üste yığmayarak doğru bir karar veriyor aslında. Mesela bu hafta UŞM'ye ayrıldı, gelecek hafta EHHŞ tekrarlarına, sonraki hafta da tamamen bu dizinin tekrarlarına yoğunlaşılır o yüzden mantıklı.
Yalancılar ve Mumları 30'unda başlayacaksa gerçekten bu dediğin bu sefer olmayacak. :A Ben de her hafta birini yayınlayıp ona yoğunlaşmasını doğru buldum ama arka arkaya iki yeni dizi koymak ilginç olacak hangi birinin tekrarını versin. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yalancılar ve Mumları 30'unda başlayacaksa gerçekten bu dediğin bu sefer olmayacak. :A Ben de her hafta birini yayınlayıp ona yoğunlaşmasını doğru buldum ama arka arkaya iki yeni dizi koymak ilginç olacak hangi birinin tekrarını versin. :A
O dizi de sonraki haftaya ertelense iyi olur zaten içeriği güzelse bir hafta geç başlaması fark etmez. :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
FOX'un en iddialı dizisi ya çift rakamları görecek ya da erken finali ortası yok gibi duruyor 5-6 reyting için bütçesi yeter mi bilmiyorum