Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,076
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizi ya tutacak, ya batacak. Ortası yok. Kadrosu çok iyi kuruldu, hikayesi de eminim bir o kadar iyidir çünkü Zülküf Yücel gibi bir isim var. Ama son dönemde dizi tutturamayan Gold Film düşündürüyor.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ya zaten yıllar önce dizi izleme olayım yoktu. Son 2 sene çoğaldı ama bu sene çok çabuk bıkmaya başladım dizilerden :A Çocukluğumda izlediğim yabancı sitcom dizilerine odaklanmışım. Birazda onun etkisi galiba :A
Eski enerjim yok zaten. Aşırı üşengeç ve tembellik modum var :A
Bende öyleyim artık hikayeler hep aynı başta güzel başlıyor sonra ise kendini tekrarlıyor diziler artık aradığımı bulamıyorum TV den İki senedir Kuzey Yıldızı ve Hercai ye baktım tek bu sene Gönül Dağına başladım şu an tek izlediğim dizi diyebilirim gecen sene yaz dizilerine baktım bir kaç bölüm sonra bıraktım eskileri izlemek daha zevk veriyor bana😊

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bende öyleyim artık hikayeler hep aynı başta güzel başlıyor sonra ise kendini tekrarlıyor diziler artık aradığımı bulamıyorum TV den İki senedir Kuzey Yıldızı ve Hercai ye baktım tek bu sene Gönül Dağına başladım şu an tek izlediğim dizi diyebilirim gecen sene yaz dizilerine baktım bir kaç bölüm sonra bıraktım eskileri izlemek daha zevk veriyor bana😊
Ben şuan sadece Hekimoğlu izliyorum. Zaten onunda 2 bölümü kaldı. Bu ara yabancı sitcomlar bakıyorum. 20 dakikada baya bir bölümde olaylar bitiyor. Bizimkiler 2 saatte bol bol bakılmalı olaysız bölümler ile baya Vakit çalıyor :A

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ben şuan sadece Hekimoğlu izliyorum. Zaten onunda 2 bölümü kaldı. Bu ara yabancı sitcomlar bakıyorum. 20 dakikada baya bir bölümde olaylar bitiyor. Bizimkiler 2 saatte bol bol bakılmalı olaysız bölümler ile baya Vakit çalıyor :A
Ben de eski dizilere bakıyorum en fazla 40-50 dakika bilemedin bir saat hiç olmazsa günde 2-3 bölüm izleyebiliyorum böylelikle

• Beğendim
Reactions: Dosi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Tutacağını düşünüyorum, günü de perşembe olmalı. MD sahneyi artık terk etmeli.