Kanatsız Meleğimiz vadikızı 45.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
vad.gif

Forumumuzun sevilen duygusal prensesi @vadikızı 45.000'ler kulübüne girmiştir. Kendisine nice mesajlar dileyip o güzel dostluğunu, iyi niyetini haketmeyenlerle harcamamasını diliyorum.

Geçen senelerde yazdığım bu mesajı tekrar paylaşmak istiyorum:
Seni üzenlerin dondurmaları yere düşsün. Çay içerken dilleri yansın. Bankada 1 saat sırada beklerken tam zamanı gelince banka kapansın. Toplu taşıt araçlarında yolculuk yaparken boş koltuk nasip olmasın. Kalabalık bir ortamda pantolonları yırtılsın rezil olsunlar :D Kısacası rezil olacakları aksaklıklar hep yaşasınlar:A

Hediyen, her daim beni mutlu eden bir şarkı:D Seninde modunu hep yükseltsin :bhr:

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@vadikızı iş öncesi bi uğruyayım dedim, konunu bir acele açtım ama umarım beğenirsin.
100 bildirim vardı. Akşama yorgun olmasam bakarım :D
Arada girip konu açarım belki duruma göre ama bildirimlere hemen bakamam:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Harika bir konu olmuş. Meleğimi çekemeyen dürzüler anten taksın. Seviliyorsun Melekciğim umarım hep forumda olursun. Hediyeni akşam vereceğim. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Harika bir konu olmuş. Meleğimi çekemeyen dürzüler anten taksın. Seviliyorsun Melekciğim umarım hep forumda olursun. Hediyeni akşam vereceğim. :A
Sabah bi bakayım foruma, uğramışken Niran Ünsal'ın klibini açayım dedim. Çıkmadan önce @vadikızı nın güncelemesini görünce 5 dakikada ayarladım konuyu ve evet harikalar yaratmışım gerçekten :bhr: şimdi bir harfi eksik yazdığımı farkettim hemen düzenleyeyim :A

Şuan bir süre vaktim var. Ufaktan bakınayım bildirimlere :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sabah bi bakayım foruma, uğramışken Niran Ünsal'ın klibini açayım dedim. Çıkmadan önce @vadikızı nın güncelemesini görünce 5 dakikada ayarladım konuyu ve evet harikalar yaratmışım gerçekten :bhr: şimdi bir harfi eksik yazdığımı farkettim hemen düzenleyeyim :A

Şuan bir süre vaktim var. Ufaktan bakınayım bildirimlere :A
Yerin çok belli oluyor valla forumda :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrikler Melek, nice güzel mesajlara. :D

Güzel sarki secimi @Dosi :A
Evet, ve her dinlediğimde geliyorsun aklıma mecburi :A Bir kaç konuda senide andım bu şarkıdan söz ettikçe :A
Bu arada çeneyi baya açmışsı :eek: Hangi konudan bildirim gelmişse seninde yorumların car?Sahalaramı dönüyorsun? :A Yokluğumu iyi değerlendirmişsin. Aman duraklama. Beni geçeceğin hafta bu hafta olabilir :A
@Arslan Bey de uçmuş baya. Benle baya fakı açmış :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Evet, ve her dinlediğimde geliyorsun aklıma mecburi :A Bir kaç konuda senide andım bu şarkıdan söz ettikçe :A
Bu arada çeneyi baya açmışsı :eek: Hangi konudan bildirim gelmişse seninde yorumların car?Sahalaramı dönüyorsun? :A Yokluğumu iyi değerlendirmişsin. Aman duraklama. Beni geçeceğin hafta bu hafta olabilir :A
@Arslan Bey de uçmuş baya. Benle baya fakı açmış :A

Sevdigine sevindim. :D
Evet, gecen hafta ve bu hafta baya yorum yaptim. Seni gececegim gibi. :F
Neyse, Melegin konusunu bu yorumlarla doldurmayalim. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yerin çok belli oluyor valla forumda :D
Çok ama çok yoğundum bu hafta. Televizyon bile izlemeye vaktim olmuyordu. Dün twitterde belirtmiştim. Ilkkez dün açtım Tv şu son haftalarda. Pazartesi okullar tatil, salı günüde toplantılar olacak tek. Belki bukadar ara koymam. Iş sistemimi değiştirecem biraz. Hafta başında rahatsızlık geçirdim. Bünye yoğun tempoya hazır değilmiş. Şükür bu hafta bitmek üzere. Haftaya çok daha sakin bir hafta olacak :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sevdigine sevindim. :D
Evet, gecen hafta ve bu hafta baya yorum yaptim. Seni gececegim gibi. :F
Neyse, Melegin konusunu bu yorumlarla doldurmayalim. :D
Sevmek ne kelime bayıldım ben şarkıya ve bu şarkı listeme girdiğinden beri modumu yükseltmek adına hep açıp dinlerim :D

Burda mesaj sayısı işlemiyor. Herşeyi konuşabilirim:F

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@DarkLegenD öncelikle vadikızı'nı kutla.
Sonrada sizin favoriüye konunuza git. Editledim yorumumu :A Harikamı beğenimi olmamışmı, okudummu artık her neyse atarsın artık orda oylamama göre :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Evet tam anlamıyla forumumuzun kanatsız meleğidir kendisi. Biricik ablamız 45.000 ler kulübüne girmiş,nice 45.000lere ablam iyi ki varsın,iyi ki tanımışım seni :bhr: :bhr: :bhr:

Hediyelerin birlikte izlediğimiz dizilerden olsun dedim :D

DJtNR5mXcAIK7zu.jpg

1900865_0_1536156675SqLpX.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet tam anlamıyla forumumuzun kanatsız meleğidir kendisi. Biricik ablamız 45.000 ler kulübüne girmiş,nice 45.000lere ablam iyi ki varsın,iyi ki tanımışım seni :bhr: :bhr: :bhr:

DJtNR5mXcAIK7zu.jpg

O yazdığım tanımlamaya katıldıysan, harikayıda ver konuya :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler.:X

MS olmasaydı belki daha sıcak bi tebrik edebilirdim ama orada yaşadığımız krizler büyüktü o yüzden ben o başlıkta ki kadar sıcak bi Tebrik yazmıyorum. Ama Bundan sonra MS ile ilgili bir uğraşım olmayacağı için problemde yaşayacağımı düşünmüyorum. İsteyerek yapmadığımız kırgınlıklarımız olabilir ama büyütmeye gerek yok o yüzden tekrardan görünür yapıyorum seni. Seninde karakter yapının biliyorum o yüzden uzatmayacağını düşünüyorum. Umarım daha sakin bi ilişkimiz olur 45 binler kulübünden sonra.:D
Kısaca tekrardan tebrikler.:X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Her ne olursa olsun beddua etmek güzel bir şey değildir arkadaşlar çok şükür bugüne kadar kimseye beddua etmedim. :D Kamu spotumuzu yapalım. :A

Tebrikler Melek ablacım nice nice mesajlara inşallah. :Z Hediyen;

maxresdefault.jpg

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 61534
Forumumuzun sevilen duygusal prensesi @vadikızı 45.000'ler kulübüne girmiştir. Kendisine nice mesajlar dileyip o güzel dostluğunu, iyi niyetini haketmeyenlerle harcamamasını diliyorum.

Geçen senelerde yazdığım bu mesajı tekrar paylaşmak istiyorum:
Seni üzenlerin dondurmaları yere düşsün. Çay içerken dilleri yansın. Bankada 1 saat sırada beklerken tam zamanı gelince banka kapansın. Toplu taşıt araçlarında yolculuk yaparken boş koltuk nasip olmasın. Kalabalık bir ortamda pantolonları yırtılsın rezil olsunlar :D Kısacası rezil olacakları aksaklıklar hep yaşasınlar:A

Hediyen, her daim beni mutlu eden bir şarkı:D Seninde modunu hep yükseltsin :bhr:

:DYaa bildirim gelmemiş bana konuyu şimdi serhatın konuya bakarken farkettim çok teşekkür ederim bazı şeyleri daha iyi görüyorum önerini şiddetle uyacağım:kissingheart::kissingheart:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

:ppp:Önce tribimi atayım niye etiketlemiyosun yorumuna bay jogooo:A jogocumm güzel bir şarkı bekliyorum senden valla:A ne takıyorlarsa taksınlar umrumda değil benden uzak durup işlerine baksınlar yeter bana şurda kafamı dağıtayım başka istediğim birşey yok çok teşekkür ederim bonişim denizim marulum jogom benim kalbimi en iyi bilen insanlardan biri sensin dostum kankam herşeyimsin iyiki tanımışım seni iyikiii:love1:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
:DYaa bildirim gelmemiş bana konuyu şimdi serhatın konuya bakarken farkettim çok teşekkür ederim bazı şeyleri daha iyi görüyorum önerini şiddetle uyacağım:kissingheart::kissingheart:
İnşallah canım.
O şaka üslubuyla söylenen mesajımı daha forumda yeni aktif olmuşken senle paylaşmıştım 2017 başında. konundada belirttim zaten. Işi ciddiye alıp laf atmalar anlamsız :D
Beğendin umarım konuyu :bhr: resimde kopya oldu ama :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Her ne olursa olsun beddua etmek güzel bir şey değildir arkadaşlar çok şükür bugüne kadar kimseye beddua etmedim. :D Kamu spotumuzu yapalım. :A

Tebrikler Melek ablacım nice nice mesajlara inşallah. :Z Hediyen;

maxresdefault.jpg

:A:APepeee ay çok severim sağol ablam bu beddua herhangi bir niyetle yapılan bir şey değil başka niyetle yapılan beddualara dikkat edelim derim ben çok teşekkür ederim gerçek bir kardeş gibi sevdiğimi biliyosun hepte seveceğim atacanım okulunda çok çok başarılar diliyorum ablam dualarım hep seninle seni gelecekte başarılı işlerde görmek dileğiyle:kissingheart:

DJtNR5mXcAIK7zu.jpg

Serhatımm Gamzeli yakışıklımm benimm bende seni iyiki tanımışım kuzumm benimm çok teşekkür ederim her zaman herşeye rağmen herşeye gülmen dileğiyle kuzum sağol:kissingheart: