mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hayırlı olsun çok yoğunum gözden epeyce konu kaçtı. :(

Logo tatlı olmuş içerikler senin klasik programların zaten, yeni şeylerle birlikte bekliyoruz ve hayırlı olsun diliyorum. :D @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Hayırlı olsun çok yoğunum gözden epeyce konu kaçtı. :(

Logo tatlı olmuş içerikler senin klasik programların zaten, yeni şeylerle birlikte bekliyoruz ve hayırlı olsun diliyorum. :D @Dosi
Herşey çok ani gelişti. Geçen hafta bu vakitlerde aklımda olmayan bir şeydi. Yakında başka isimlerin projeleri kanalımda olacak. Bu yaz tatil hayal oldu ve ilk kez bir yaz mevsimşnde bu yüzden forumda aktif olacağım. Etkinliklerle değerlendireceğim:Z

• Harika
Reactions: mrt-06

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cevapsız Sorular Zey Tv'de.
Her hafta bir konuk seçeceğiz ve bu konuğa sormak istediğiniz soruları özelden bana ileteceksiniz. Ben de üyelere bu soruları soracağım. Dahası da var üyeler sorulara cevap vermeden önce bu soruları hangi üyelerin sorduğunu tahmin etmeye çalışacak. Detaylar pazartesi günü bir konu üzerinden anlatılacak.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Her hafta bir konuk seçeceğiz ve bu konuğa sormak istediğiniz soruları özelden bana ileteceksiniz. Ben de üyelere bu soruları soracağım. Dahası da var üyeler sorulara cevap vermeden önce bu soruları hangi üyelerin sorduğunu tahmin etmeye çalışacak. Detaylar pazartesi günü bir konu üzerinden anlatılacak.

:A @Dosi

akiyomasallahsadad.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@Aserat profilde yazdığın yazıyı olayın iç perdesini bilmesem üzülmemem için değiştirmek istediğine inanacam :A
Senin yüzünden kanalda dizi yayınlanmasına tövbe ettim be :A
Seni de konuk ederiz programda :A

@xdragxx kanalıma hoş geldin :Z

@Sherlock aynen akıyor . @MEnes i ve ekibini de aldık kanala :Z
CelebratedCheapAmericanpainthorse-small.gif

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :bhr: giriştik bakalım bir işe. Tek kendi etkinliklerim bile yeteri para kazandırır bana :A kendi yağımda kavrulayım başka bir şeyde gözüm yok :A
Nedense bu mesaj gözümden kacmis, su ara bildirimlere cok zor yetisiyorum onu fark ettim. :(

Fark ettim de senin kanalin kirmiziysa digerlerin de rengi degissin madem. Özellikle @Aserat ve @mrt-06'nin kanallarinin ismi ayni zaten, bari renkleri farkli olsun. :A YS'yi de maviye boyayalim. :bhr: @pompy @Bully

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Nedense bu mesaj gözümden kacmis, su ara bildirimlere cok zor yetisiyorum onu fark ettim. :(

Fark ettim de senin kanalin kirmiziysa digerlerin de rengi degissin madem. Özellikle @Aserat ve @mrt-06'nin kanallarinin ismi ayni zaten, bari renkleri farkli olsun. :A YS'yi de maviye boyayalim. :bhr: @pompy @Bully
Benimki mavi olsa daha iyi olur logoyla uyum açısından. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060

İyide diğerleri önceden düşünseydi :A :A
Neyse vesile olmuş olurum :A kırmızı almasınlarda :A
Ben de bildirim çok kaçırdım son zamanlarda. 2 gündür tüketmeye çalışıyorum :A sıra senin oya gelemedi bir türlü daha :F

• Güldürdün
Reactions: kerem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben de bildirim çok kaçırdım son zamanlarda. 2 gündür tüketmeye çalışıyorum :A sıra senin oya gelemedi bir türlü daha :F
@mrt-06 yaptı bende sıkıntı yok logomla uyumlu onun logosu diğer bilgisayarda

• Beğendim
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
eTV mavi olsun, TVen de sari olsun o zaman. YS de yesil olarak kalsin. :A @Bully @mrt-06 @Aserat

Bekliyorum yarina kadar ona göre, göndermeyene cemkiricegim. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi