Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O 2sini ben de karıştırıyorum. Tadları farklı görüntü aynı ama. :A
Yes kırmızı böyle direkt göze giriyor. İddialı. :A

Disslerde benim de adımı yazarsın. Bekliycem. :A
Görüntü aslında kiraz büyük vişne küçük :A

Yarışmak mı istiyorsun :eek:
Önceki bölüm yarışanlar son bölümden şuana kadarki kısımda olan diss sayısıyla yarışacak, yeni katılmak isteyenlerde toplam disslerde yarışacak. Sonrasında herkes aynı sistemden yarışır. Yarışacaksan bol bol damar bas ve diss ye :A
Haftaya duyuruyu yaparım. Temmuz başı bölüm gelir :Z

• Harika
Reactions: Ahmed

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi hayırlı olsun. Logon ve kanalını çok beğendim. Etkinliklerini desteklemeye devam. :Z
Teşekkür ederim :bhr: giriştik bakalım bir işe. Tek kendi etkinliklerim bile yeteri para kazandırır bana :A kendi yağımda kavrulayım başka bir şeyde gözüm yok :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hayırlı olsun @Dosi... Kaliteli, eğlenceli ve düşündüren programları bekliyoruz... Foruma yeni bir renk ve tat getireceğinden eminim bu kanal ile... :A

• Harika
Reactions: Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Hayırlı olsun Zeynep.. Bakıyorumda kanalın Acunun ki gibi hiç dizi yok:bhr: istersen benim dizimi senin kanalında yayınlayabiliriz.Hem bir dizin olmuş olur. @Dosi :Z:bhr::love1:

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Merakla bekliyorum. :Z

Bana söyleyeceğin şey neydi. :A
Şimdi açık edeyim.
Buray'a oy vereceğim ama diğer grupta oy kullanmayacağım. Merve kazansada sorun değil fakat
hani olurda bir dağda kurt ölürse ve Merve ile Buray finalde eşit oy alırsa Merve önceki turda oy fazlalığından kazanmasın diye :A
Ama Merve açık ara kazanır. Benimkisi sadece bir umut ve öyle bir ihtimalde benim oy yüzünden kazanma ihtimali kaybolmasın diye :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdi açık edeyim.
Buray'a oy vereceğim ama diğer grupta oy kullanmayacağım. Merve kazansada sorun değil fakat
hani olurda bir dağda kurt ölürse ve Merve ile Buray finalde eşit oy alırsa Merve önceki turda oy fazlalığından kazanmasın diye :A
Ama Merve açık ara kazanır. Benimkisi sadece bir umut ve öyle bir ihtimalde benim oy yüzünden kazanma ihtimali kaybolmasın diye :A
Güzel taktikmiş. :A Ama dediğin gibi Merve kazanır. :A

• Güldürdün