Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
eTV mavi olsun, TVen de sari olsun o zaman. YS de yesil olarak kalsin. :A @Bully @mrt-06 @Aserat

Bekliyorum yarina kadar ona göre, göndermeyene cemkiricegim. :A
Yarın yollarım. mesmeso61 bir sürü oylanacak grupları açmış yine. Onları aradan çıkarayım önce. Bugün baya film izledim. Yarına sakin kafayla oy yollamak istiyorum :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aşağı yukarı böyle ya pek içeriklik bir şey yok :A
Olsun ben anlatılmak istenenin bir kısmını anlamışta olabilirim :A
Sen boş bir anında konunu hazır et at bizim mesaj kutusuna bakarım detaylara. Sonra pazartesi kopya yapıştır yapıp açarsın :A bir afiş falanda hazır ederiz :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@xdragxx ilginizi çektiyse tamamdır bu iş :Z
Bende merak ediyorum içeriğini :Z
Aşağı yukarı böyle ya pek içeriklik bir şey yok :A
İşin keyif verebilitesi sorulacak soruların içeriğine göre değişecek olmakla birlikte konuk olan kişinin bunu tahmin etmeye çalışması durumu güzel bir detay diyebiliriz. :A Sorgu odasına benzerlikleri var ama farklılıkları da var. Güzel olabilir bakacağız.. :D

• Beğendim
  • Harika
Reactions: xdragxx and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İşin keyif verebilitesi sorulacak soruların içeriğine göre değişecek olmakla birlikte konuk olan kişinin bunu tahmin etmeye çalışması durumu güzel bir detay diyebiliriz. :A Sorgu odasına benzerlikleri var ama farklılıkları da var. Güzel olabilir bakacağız.. :D
@xdragxx anlatırken de sorgu odası tarzı demişti. Ben de kendisine tahmin etme kısmının güzel bir detay olacağını belirtmiştim. Demek ki gayet belirgin bir format ki bir çok kişi benzer düşündük.
Belki seni de konuk ederiz :A
(MEnes'in cevabı : Kısmet )

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@xdragxx anlatırken de sorgu odası tarzı demişti. Ben de kendisine tahmin etme kısmının güzel bir detay olacağını belirtmiştim. Demek ki gayet belirgin bir format ki bir çok kişi benzer düşündük.
Belki seni de konuk ederiz :A
(MEnes'in cevabı : Kısmet )
Ben konuk olursam yer yerinden oynar... :A Uygun vakit ayarlarsak neden olmasın... :A (Kısmet demedi)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Nedense bu mesaj gözümden kacmis, su ara bildirimlere cok zor yetisiyorum onu fark ettim. :(

Fark ettim de senin kanalin kirmiziysa digerlerin de rengi degissin madem. Özellikle @Aserat ve @mrt-06'nin kanallarinin ismi ayni zaten, bari renkleri farkli olsun. :A YS'yi de maviye boyayalim. :bhr: @pompy @Bully
Benimki mavi olsa daha iyi olur logoyla uyum açısından. :A
İyide diğerleri önceden düşünseydi :A :A
Neyse vesile olmuş olurum :A kırmızı almasınlarda :A
Ben de bildirim çok kaçırdım son zamanlarda. 2 gündür tüketmeye çalışıyorum :A sıra senin oya gelemedi bir türlü daha :F

Tek renk kararı verilmişti aslında. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tek renk kararı verilmişti aslında. :A
Logomda yeşilde var uyardı ama baktım @Araf 'ın At TV'si siyah ben de kırmızıyı seçtim. Daha uyumlu oldu. Siz de değiştirin ama herkes farklı renk olsun. Senin ve @Aserat 'ın ismide benzer olduğu için karıştırıyoruz hep :A