MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sıvayı sadece kendine mi hak görüyorsun... :A Al sana işte master degree seviyesinde bir sıva... :A @dosimosi , İltifatın için çoook teşekkür ederim.
Bilakis sıvama renk kattı... Hain mi? Bügünde iltifat üstüne iltifat alıyorum... :A
Tabi ki sadece kendime yapılınca hoşuma gider... Ben bencil bir insanım sonuçta neden başkaları sıvanınca bundan keyi alayım ki... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O zaman hayırlısı diyelim, gelecek ne gösterir bekleyip göreceğiz... :A

Önce bana verdiğin özgürlük ve ayrıcalıktan bahsederek koskoca MEnes tabi ki biraz iltimas gösterilir demiş olup beni övdün ve sıvadın... Burada ne güzel iyi gidiyorduk bu duruma sevindik falan... :A

Sonra hain yoldaşım @12.Adam ın tanımlamasına 10 numara diyerek katılarak bir çuval inciri berbat ettin, yaptığın sıvayı da yok ettin... Bütün havayı bozdun yaaa... :A
Senle özdeşleşmiş tanımlama yaptığı için demiştim. Ayrıca geçen gün yapılan sıva sonrası fazlası sağlığa zararlı olur diye dengeledim :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Senle özdeşleşmiş tanımlama yaptığı için demiştim. Ayrıca geçen gün yapılan sıva sonrası fazlası sağlığa zararlı olur diye dengeledim :A
Mikasa hanım kütük yoldaşımın narsistliği öyle bir boyuta ulaşmışki ne desek boş... @MEnes :A Sayko Sağlığını hiçe sayıyor.:A Haaa bir de kıskanıyor... Kütüğe bundan olmuş...:A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ne çok konuşmuşsunuz :A

Öncelikle @Cervantes yeni program ayarlama konusunda özgürsün ama @serhatt ve @xemrexxx parlak programına çevirecekleri için ikisini bu kanala almayacağız :A kendileri o tür bir programda yer almışlardı.
@MEnes evet bol vaktin var. Sana öyle bir ayrıcalık vermiştim.

@12.Adam bu nasıl güzel bir tanımlama :A 10 numara
@dosimosi sizi Zey Tv binasının girişinde böyle bekliyor. :A @serhatt @xemrexxx

IMG_20220919_213314.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aslında düşününce sen de haklısın... Bazen abartmamak dengelemek daha mantıklı sanki... :A Sen yine doğru olanı yapmışsın Zey, her zamanki gibi... :A
------

Az hümanist olsan ölmezsin... Kralımıza sıvayınca hoşuna gitmiyor mu?... Kapak ses mi duydum ne?.. :A
Kralımıza yapılan sıva başka, orasını karıştırma o sayılmaz...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Aslında düşününce sen de haklısın... Bazen abartmamak dengelemek daha mantıklı sanki... :A Sen yine doğru olanı yapmışsın Zey, her zamanki gibi... :A
------

Spo yu okudun mu? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Reyting te dibi görür ben yoksam :A
Tüm Reyting rekorları kıran programımda sen yoktun :A @Cervantes
------

Her yaptığım eylemin bir sebebi vardır. Herşey planlı ve zamanına göre işliyor. Bilirsin bu işleri sende :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061

Her yaptığım eylemin bir sebebi vardır. Herşey planlı ve zamanına göre işliyor. Bilirsin bu işleri sende :A
isveç kronuyla reyting satın almışsındır :X o paraya aşk ve mavi konağını da satın alabilirdin ama tercihler işte :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
isveç kronuyla reyting satın almışsındır :X o paraya aşk ve mavi konağını da satın alabilirdin ama tercihler işte :A
Konağı satın alıp otel olarak işletiyoruz zaten :A üst katını ziyaretçilere açtık. Oldukça uygun fiyatla içine girip gezebilirsin sende :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bilmez miyim bu işleri çok iyi bilirim... :A Hayat felsefem ve olayları kurgulama şeklimi anlattın resmen... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam