M TV Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (M TV)

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
YARIM KALAN

Sara okulu tatile girdiğinde , ünlü bir roman yazarı olan 70 yaşındaki Elisa Stef 'in malikanesinde hizmetçi olan teyzesinin yanına gelir. Elisa Hanım'a hayran olan 17 yaşındaki Sara tüm kitaplarını okumuştur ama en sevdiği kitabı "Yarım kalan " dır.Elisa hanımın evde olmadığı günler tüm kitaplığını iyice incelerdi. Malikanedeki günleri böyle geçerdi her yaz. Ama bu yaz Elisa hanım'ın Fransadan gelen yeğeni Adis ile karşılanca hayatı değişir.

KARAKTERLER

ELİSA STEF
: Babası Fransız Annesi türk olan ünlü bir yazar. Çok bilgili , iyi niyetli , asil bir insan.

SARA : 17 yaşında güzel , meraklı bir genç kız..

ADİS: 18 yaşında yakışıklı , beyefendi bir delikanlı.

FERAY : Sara'nın teyzesi. Hoşgörülü biri.

KAAN : Ferayın 17 yaşındaki oğlu. Küçüklüğünden beri Sara'ya aşık. Okulunun bitmesini bekliyor ona hislerini açmak için.

CEMAL : Sara'nın dedesi.

YAKINDA
YARIM KALAN

Yeni bir hikaye yolculuğuna çıkıyorum.Beğenerek okuyacağınız güzel bir hikayeyle geleceğim inşallah. Sizleri de bu yolculuğa bekliyorum.😊

@The_Erinch @BARON男爵 @Dosi @Angelica @Gerekli24 @slhttnmtl @AteşBöceği @xemrexxx @Tolstoyevski @Zeyno @Özgür @Yakamoz-Asi

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Screenshot_20211228-200727_Canva.jpg

MYD TV'NİN SEVİLEN DİZİSİ YENİ SEZONUYLA GERİ DÖNÜYOR.

Yapımcılığını MYD Yapımın , Senarlstliğini Mircan Saye'nin üstlendiği dizi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor.

Kadroya @serhatt katıldı.

3. SEZON 1.FRAGMAN

Angelica : Abi ne de iyi oldu. Bize bir sürü yeni şeyler aldın.

The Erınch : Tabiki alacağım.Biz burda (Fav10'da) aile değilmiyiz?
Hem piyango çıktı o kadar. Acun'cumdan rica ettim. 1 haftalığına hepimiz Dominiğe götürüyorum.

Zeyno : Ne şaka mı yapıyorsun?

Baron : Ooo abi kral adamsın yav.

The Erınch : Eyvallah Baroncum. Hem orda takımlar halinde yarışacağız bile.

Slhttnmtl : Vay tam benlik.

The Erınch : Hem dominiğe sürpriz bir isim daha geliyor.

Dosi : Kimmiş o. Sürprizden korkmayalım😁

Ve apartmanın girişinden Serhat kendinden emin adımlarla gelir.

Serhat : Hepinize merhaba aşkolar. Beni o kadar işimin içinde çağırdın geldim. Yani tam da Enderciğimle kahve keyfi yapıyordum. Umarım gelmeme değer.

The Erınch : Hoşgeldin. Seni Dominiğe götürüyorum. Yani tüm apartmanla birlikte gidiyoruz.

Serhat : Ne.. Ben sizinle eski çağdan kalmış 3- 5 tahtadan yapacağınız barakada mı kalacağım.Rüyanızda görürsünüz canım.

Xemreex: Aman gel işte eğleniriz. Senle ben acundan son model baraka isteriz. Hem bir haftalık.

Serhat : lan senin ne işin var burda. Sezon finalinda bunları öldürecektin. Siz hala bunu kovamdınız mı? Allah sizi ne etmesin?

YENİ SEZON İLK BÖLÜMÜYLE 14 OCAK CUMA 20.00 DE MYD TV'DE.

@Angelica @Dosi @Zeyno @The_Erinch @Tolstoyevski @BARON男爵 @serhatt @Gerekli24 @slhttnmtl @Cervantes @Mr.At @xemrexxx @Doğan @xdragxx

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Ben reyting getirmiyorum diye @Mircan Saye beni şutlamış . :A @serhatt benim intikamımı al hepsinden , bol kaos ve entrika bekliyoruz senden .:A
Seni ve diğer yazmadığım kişileri şutladığım yok , yanlış anlaşılmasın. Sonuçta bu fragman ve herkesi yazarsam baya bölüm olur. 👍🏻
Yani siz varsınız ama sadece fragmanda yoksun o kadar. Yani bölümde varsın. (Hem ben sana 3. Sezonun maaşını da vermiştim. Oynaman şart 😁😁🤣)
------

Çok güzel ya Serhat in gelmesi renk katmış ortama bravo @Mircan Saye 👏🏻
Teşekkürler @Zeyno 😊

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Zeyno and Cervantes

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 111012
FAV10 APARTMANI 2. SEZONUYLA GERİ DÖNÜYOR.

YAPIMCILIĞINI MYD YAPIM , SENARİSTLİĞİNİ PROFESÖR, BAZI GERÇEKLER YANILTIR GİBİ İŞLERE İMZA ATAN @Mircan Saye ÜSTLENİYOR.

FAV'UN SEVİLEN DİZİSİ GEÇEN AY HEYECANLI BİR BÖLÜMLE SEZON ARASI VERMİŞTİ. YENİ SEZONDA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR.

FAV10 APARTMANI 20 KASIM CUMARTESİ 20.00 DE MYD TV'DE.

YENİ SEZON FRAGMANI

Tolstoyevski : Hoşgeldin Dosi .

Dosi : Hoşbuldum yeniden sizinle bu apartmanda olmak çok güzel.

The Erınch : O yangından sonra yeniden ilk defa bir araya geldik. Ne de güzel oldu.

Angelica : Ben o günü pek hatırlamak istemiyorum...

Zeyno : Kız geldi geçti , ne korkuyon , bak hepimiz çok şükür yaşıyoruz.

The Erınch : Zeyno doğru söylüyor. Ee söyle bakalım Melek bize ne yemek yapıyon.

Dosi : Sanırım burda hiçbir şey değişmemiş , yine Angelica yemek yapıyor.

Hepbirlikte güldüler. Bu sırada Baron , Gerekli24 ve Slhttnmtl içeri girdiler.

Baron : Hepiniz hoşgeldiniz. Biz de yeni okulumuza kayıt yaptırdık. Hadi umarım iyi bir yıl olur.

Tolstoyevski : Iyi bir yıl olacaktır. Bu arada bazinga bina yönetimini bana bıraktı. Yani yeni yönetici benim. Artık aidatları bana getirirsiniz.

Dosi : Oo.. Hayırlı olsun. E o zaman ilk aylık aidatlar benden.

Xxemrex : Kız seninde ne bitmez paran varmış. Maşallah.

@The_Erinch @Dosi @Tolstoyevski @Angelica @Zeyno @BARON男爵 @slhttnmtl @Gerekli24 @xemrexxx

Yeni sezon hayırlı olsun ablacım :D

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Maske Kimsin uyarlaman daha iyi oldu bence Masterchef den dostum, Uyarlama şeklin ilgi çekici, keyifli olacaktır, katılım durumu nasıl, 8 kişi oldu mu? @Mircan Saye
Hedef 8 di ama baya rağbet görünce 10 a çıkardım. Şu an ilgi büyük. Umarım katılımlar ile güzel işler çıkacaktır. 🤗