Kanal D'nin Yeni Sezon Projeleri Belli oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,194
Puanı
1,059

Yeni sezon için şimdiden hazırlıklara başlayan Kanal D'nin yeni sezon projeleri belli oldu.

Bunların arasında, Kanal D'nin yapım şirketi D Productions'un hazırladığı iki dizi var. İlki, Başkasının Kalbi adlı drama. İkincisi ise, Güneşi Beklerken ve Şeref Meselesi dizilerinin yönetmenliğini üstlenen Altan Dönmez'in yapacağı drama.

Diğer diziler, Berkun Oya'nın danışmanlığını yaptığı Ay Yapım projesi ve Çağatay Tosun'un yönetmenliğini üstleneceği TMC projesi olacak.

Bu yeni diziler hakkında gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

şu an için d yapımın yapacağı diziler daha kaliteli olacaktır ama izleyici çekmez 4 reyting falan alır ünlü birileriyle çalışmazlarsa

ay yapım kürkçü dükkanına dönmüş ee tabi star tv nin ihtiyacı kalmadı, atv de napsalar artık tutmaz mecbur total d ye dönüş

tmc filmin projesini merak ediyorum umarım gökçe bahadır olur

başkasının kalbi ilgimi çekti bakalım nasıl dizi olacak gerçi kanal d
kızgın olsamda bakalım nasıl olacak

Başkasının Kalbi nasıl bir proje olacak acaba. İsmi güzelmiş ama kafamda canlandıramadım.

Kanal D'm yeni sezona gümbür gümbür geliyor o zaman.

Kanal D bu sezonda daha da beter olacak anlaşılan. 50-60 diziyle başlayacakları yeni sezonu yine 4-5 diziyle bitirirler herhalde.

Son düzenleme:
Ay yapım bu sezonda kaç dizi yapacak
altan dönmez çağatay tosun çok iyi yönetmenler ama tabi önemli olan senaryo

bu kanaldan dizi izlemeyin arkadaşlar acıması yok izleyiciye saygı yok yaşayan biri olarak diyorum size @vadikızı anlatır bu kanaldan neler çektiğimi

bAŞKası nın kalbi 😉 ismi de çok güzel, türü de.. drama 😉 oyuncuları hadi neyse de konusu da iyi ise izlenilir bu dizi

Konuları belli olmadan birşey söylemek erken ama iddialı gördüğüm 2 dizi var,Halit Ergenç'in yeni dizisi ve Güneşin Kızları adlı diziler tutar.Diğerleri tutmaz diye düşünüyorum.

Ay Yapım bu sezon bomba gibi geliyor, intikam temalı dizisini merakla bekliyorum

Altan Dönmez müthiş bir yönetmen o diziyi kesin izlerim gibi duruyor.

Ay Yapım dizisini de merakla bekliyorum.

adam gibi drama yapsınlar artık ya nedir bu doğu aşiret merakı biraz iskandinav dizilerini izlesinler dram görsünler umarım bu sezon güzel drama dizileri görürürüz aşiretten bıktım vallahi ya